Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

Aerius, 5mg, plėvele dengtos tabletės, N30

Veikliosios medžiagos: Desloratadinas Veikliosios medžiagos stiprumas: 5mg
Receptinis vaistinis preparatas
Prekės kodas: 401339
Mažina alerginio rinito simptomus (pavyzdžiui, dėl šienligės ar alergijos dulkių erkėms): čiaudulį, sekreciją ir niežulį nosyje, gomurio niežulį, akių niežėjimą paraudimą arba ašarojimą. Taip pat naudojamas, gydant lėtinės idiopatinės dilgėlinės požymius: niežulį ir bėrimus.

• Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.


• Perkant prekes su kompensacija reikalingas kompensuojamų vaistų pasas su galiojančiu receptu, o apmokėjimas galimas tik vaistinėje grynaisiais pinigais.

Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška

receptiniai_preke

Kartu perkamos prekės

Receptinis vaistinis preparatas

Mažina alerginio rinito simptomus (pavyzdžiui, dėl šienligės ar alergijos dulkių erkėms): čiaudulį, sekreciją ir niežulį nosyje, gomurio niežulį, akių niežėjimą paraudimą arba ašarojimą. Taip pat naudojamas, gydant lėtinės idiopatinės dilgėlinės požymius: niežulį ir bėrimus.

Prieš pradėdami vartoti šį vaistą, atidžiai perskaitykite visą šį informacinį lapelį.

- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti

- Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

- Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Šis vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių simptomai tokie patys kaip Jūsų).

Iš šio lapelio sužinosite:

1. Kas tai yra Aerius ir nuo ko jis vartojamas

2. Kas žinotina prieš vartojant Aerius

3. Kaip vartoti Aerius

4. Galimus šalutinius poveikius

5. Aerius laikymo sąlygas

6. Kitos informacijos

Aerius 5 mg plėvele dengtos tabletės

desloratadinas- Veiklioji medžiaga yra desloratadinas, 5 mg

- Pagalbinės medžiagos: kalcio vandenilio fosfato dihidratas, mikrokristalinė celiuliozė, kukurūzų krakmolas, talkas. Tabletės apvalkalas susideda iš plėvelės, kurioje yra laktozės monohidrato, hipromeliozės, titano dioksido, makrogolio 400, indigotino (E132); skaidraus apvalkalo, kuriame yra hipromeliozės, makrogolio 400, iš vaškinės kopernicijos (Copernicia cerifera) lapų gaminamo vaško, baltojo vaško.

Registravimo liudijimo turėtojas: SP Europe, 73, rue de Stalle, B-1180 Bruxelles, Belgija.


Gamintojas: SP Labo N.V., Industriepark 30, B-220 Heist-op-den-Berg, Belgija.1. Kas tai yra Aerius ir nuo ko jis vartojamasAerius 5 mg - tai plėvele dengtos tabletės pakuojamos lizdiniame lakšte po 1, 2, 3, 5, 7, 10, 14, 15, 20, 21, 30, 50 arba 100 tablečių.

Gali būti registruotos ne visų dydžių pakuotės.Aerius yra priešalerginis vaistas, kuris nemigdo paciento. Jis padeda kontroliuoti alerginę reakciją ir jos simptomus.Aerius mažina alerginio rinito simptomus (pavyzdžiui, dėl šienligės ar alergijos dulkių erkėms): čiaudulį, sekreciją ir niežulį nosyje, gomurio niežulį, akių niežėjimą paraudimą arba ašarojimą.Aerius taip pat naudojamas, gydant lėtinės idiopatinės dilgėlinės požymius: niežulį ir bėrimus.Šie požymiai išnyksta visai dienai ir tai užtikrina aktyvų gyvenimą dieną ir gerą miegą naktį.

2. Kas žinotina prieš vartojant AeriusAerius vartoti negalima

- jei esate jautrus (alergiškas) desloratadinui ar bet kuriai kitai sudedamajai aerius daliai bei loratadinui;Aerius skiriamas suaugusiesiems ir jaunuoliams (nuo 12 metų ir vyresniems).Aerius vartojimas su maistu

Aerius galima vartoti su maistu ir be jo.Nėštumas
Jei esate nėščia, Aerius vartoti nerekomenduojama.

Prieš vartojant bet kurį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.Žindymo laikotarpis
Prieš vartojant bet kurį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Jei vartojate Aerius, nežindykite kūdikio.Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Vartodami rekomenduojamas Aerius dozes, neturėtumėte jaustis apsnūdę ar praradę budrumą, vaistas neturėtų veikti gebėjimo dirbti su mechanizmais.Kitų vaistų vartojimas

Aerius ir kitų vaistų sąveika nežinoma.3. Kaip vartoti AeriusSuaugusiesiems ir jaunuoliams (12 metų ir vyresniems): viena tabletė kartą per dieną.Tabletę užsigerkite vandeniu, vartokite su arba be maisto.Tabletes vartokite tiek laiko, kiek skyrė gydytojas.Pavartojus per didelę Aerius dozę

Vartokite Aerius tik taip, kaip jums paskirta. Netyčia perdozavus vaisto, neturėtų būti rimtų problemų. Jei vis tik perdozavote vaisto, pasakykite apie tai savo gydytojui ar vaistininkui.Pamiršus pavartoti Aerius

Jei pamiršote laiku pavartoti vaistą, išgerkite tabletę, kai tik prisiminsite. Tada tęskite gydymą įprastu būdu. Nevartokite dvigubos dozės vietoj praleistosios.4. Galimi šalutiniai poveikiaiKaip ir kiti vaistai, Aerius gali sukelti šalutinių reiškinių. Suaugusiems šalutiniai reiškiniai buvo nustatyti beveik tokie pat, kaip vartojant cukraus tabletes. Tačiau nuovargis, burnos džiūvimas ir galvos skausmas aprašyti kiek dažniau nei vartojant cukraus tabletes.Įdiegus Aerius į rinką buvo pranešta apie labai retus sunkių alerginių reakcijų (pasunkėjęs, švokščiantis alsavimas, niežulys, dilgėlinė, patinimas) ir bėrimo atvejus. Taip pat labai retai pasitaikė širdies virpėjimas, greitas širdies plakimas, skrandžio skausmas, pykinimas, vėmimas, virškinimo sutrikimas, viduriavimas, pakitę kepenų funkcijos rodikliai.Jei pasitaikė šalutinių reiškinių, kurių nėra šiame sąraše, pasakykite apie tai savo gydytojui ar vaistininkui.5. Aerius laikymo sąlygosLaikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje.Nevartoti vaisto, kurio pasibaigęs tinkamumo laikas, nurodytas ant kartoninės dėžutės arba lizdinio lakšto pakuotės.Jei pasikeitė Aerius tablečių išvaizda, pasakykite savo vaistininkui.6. Kita informacijaKitos informacijos apie šį vaistinį preparatą kreipkitės į vietinį registravimo liudijimo turėtojo atstovą.Lietuva
Schering-Plough OY filialas

Šeimyniškių 1A

LT-2600 Vilnius

Tel: 263 84 46
Suaugusiesiems ir jaunuoliams (12 metų ir vyresniems): viena tabletė kartą per dieną.
Tabletę užsigerkite vandeniu, vartokite su arba be maisto.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas