Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

ALMA K natūralus juodasis purvas, 430 g

Kosmetika
Prekės kodas: 729010847278

Natūralus Negyvosios jūros purvas suteikia absoliutaus rūpinimosi Jūsų oda, kuri pastebimai atsinaujina, tampa gaivi ir švytinti, jausmą.

12,99

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Natūralus Negyvosios jūros purvas suteikia absoliutaus rūpinimosi Jūsų oda, kuri pastebimai atsinaujina, tampa gaivi ir švytinti, jausmą.Ten, kur gamta susieina su prabanga, kur kūnas susijungia su siela, yra „Alma K“ – natūralios odos priežiūros priemonės, kuriose gausu Jūsų odą puoselėjančių mineralų iš stebuklingiausios pasaulyje SPA – Negyvosios jūros. Papildyta Negyvosios jūros mineralais ir 100 proc. natūraliais aliejais. Sudėtyje nėra parabenų, petrolatumų ir naftos produktų. Intensyvios kūno priežiūros priemonė iš grynojo Negyvosios jūros purvo su raminamuoju kininės simondsijos aliejumi, kuriame gausu veiksmingo antioksidanto vitamino E, ir omega-6 riebalų rūgštimis suteikia absoliutaus rūpinimosi Jūsų oda, kuri pastebimai atsinaujina, tampa gaivi ir švytinti, jausmą.

Užtepkite ant kūno odos tolygų sluoksnį ir palaikykite 15 min., kad išdžiūtų. Po to kruopščiai nuplaukite šiltoje vonioje arba po dušu, patrindami odą sukamaisiais judesiais. Naudoti tik išoriškai, kartą per savaitę. Saugokite, kad nepatektų į akis.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas