Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

GERA KAINA
ALMA K raminamoji kūno dulksna, 100 ml

ALMA K raminamoji kūno dulksna, 100 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 729010847293

Raminamoji kūno dulksna apgaubia Jus švaros, gaivos aromatu. Sudėtyje yra Negyvosios jūros vandens. Tai puiki atgaiva kūnui ir sielai. 

-25%
12,74
16,99 € *
* www.eurovaistine.lt galiojanti įprastinė kaina

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Raminamoji kūno dulksna apgaubia Jus švaros, gaivos aromatu. Sudėtyje yra Negyvosios jūros vandens. Tai puiki atgaiva kūnui ir sielai. Ten, kur gamta susieina su prabanga, kur kūnas susijungia su siela, yra „Alma K“ – natūralios odos priežiūros priemonės, kuriose gausu Jūsų odą puoselėjančių mineralų iš stebuklingiausios pasaulyje SPA – Negyvosios jūros. Papildyta Negyvosios jūros mineralais ir 100 proc. natūraliais aliejais. Sudėtyje nėra parabenų, petrolatumų ir naftos produktų. Puiki atgaiva kūnui ir sielai – lengva, gaivinanti dulksna. Apgaubkite savo kūną švariu, raminančiu aromatu, pripildytu antioksidacinėmis savybėmis garsėjančio vitamino E, Negyvosios jūros vandens ir ramunėlių kvapo dvelksmo. Atpalaiduojanti dulksna, sukurianti subtilaus kvepėjimo malonumą visada skubantiems. 

Naudokite dieną arba vakare, kai tik panorėsite vėl stipriau kvepėti. Lengvai papurkškite ant kūno ir plaukų. Naudoti tik išoriškai. Saugokite, kad nepatektų ant veido ir į akis. Sudėtyje yra alkoholio.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas