Sterilus tirpalas akims, pagamintas propolio pagrindu, su fiziologiniu pH. Veikliosios medžiagos gali padėti...">
Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

TOP
APROSPIN PROPOLI CLASSIC akių lašai, 10vnt., 0.5 ml

APROSPIN PROPOLI CLASSIC akių lašai, 10vnt., 0.5 ml

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 202677

Sterilus tirpalas akims, pagamintas propolio pagrindu, su fiziologiniu pH. Veikliosios medžiagos gali padėti nuraminti sudirgusias, pavargusias ir paraudusias akis.

-25%
6,05
8,07 € *
* www.eurovaistine.lt galiojanti įprastinė kaina

Kartu perkamos prekės

Medicinos priemonė

Sterilus tirpalas akims, pagamintas propolio pagrindu, su fiziologiniu pH. Veikliosios medžiagos gali padėti nuraminti sudirgusias, pavargusias ir paraudusias akis.Aktyvieji komponentai:

 

  • propolio ir mėlynių ekstraktai apsaugo akių gleivinę. Dėl šių savybių „Aprospin Propoli Classic“ gali būti naudojamas kaip apsauga nuo tolimesnio dirginimo. Propolio ekstraktas turi antiseptinių, uždegimą slopinančių, antivirusinių ir priešgrybelinių savybių. Propolio ištraukos − pirmoji pagalba pavargusioms akims ar sergant konjunktyvitu. Taip pat yra itin stiprus antioksidantas bei dezinfekantas, pasižymi kraujagysles sutraukiančiu poveikiu, gali padėti sumažinti uždegimus, paraudimus;
  • ežiuolės ekstraktas gali padėti pagreitinti akių gleivinės žaizdų gijimo procesą;
  • alavijo ekstraktas turi raminamąjį poveikį akims, suteikia trumpalaikį palengvėjimą esant deginimo, niežėjimo, sudirgimo ir diskomforto jausmui, kurį sukelia akių išsausėjimas.
Prekės savybės Natūralus

Po naudojimo turėtumėte nedelsiant uždaryti vienkartinę talpą – jos turinys privalo būti sunaudojamas per 12 valandų nuo pirmojo atidarymo. Produktą galima naudoti dažnai, netgi keletą kartų per dieną (2−3 kartus, esant poreikiui, galima ir dažniau), arba pagal gydytojo nurodymus.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas