Pieno gėrimas vaikams nuo 1 metų amžiaus.

">
Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

APTAMIL KINDERMILCH 3, pieno gėrimas vaikams, nuo 1 m., 800 g

Maisto produktas
Prekės kodas: 400897652719

Pieno gėrimas vaikams nuo 1 metų amžiaus.

12,99

Kartu perkamos prekės

Maisto produktas

Pieno gėrimas vaikams nuo 1 metų amžiaus.Skirtingai nei karvės piene, „Aptamil Kindermilch 3“ sudėtyje yra baltymų, kurių kiekis atitinka mažo vaiko poreikius, taip pat kitų svarbių maistinių medžiagų, reikalingų greitai augančiam organizmui. Pieno gėrimas vaikams nuo 1 metų „Aptamil Kindermilch 3“ papildytas „Pronutra+“ kompleksu: kliniškai patikrintu galaktooligosacharidų ir fruktooligosacharidų junginiu (GOS/FOS – 1,2 g/100 ml), geležimi ir vitaminais A ir D. Sudėtyje taip pat yra vitaminų A ir C, kurie padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

 

Svarbios nuorodos!

 

Geriausias maistas kūdikiui yra motinos pienas. Jis aprūpina visomis būtiniausiomis maistinėmis medžiagomis. Motinos piene yra polinesočiųjų riebalų rūgščių (LCP), svarbių kūdikio smegenų ir regos vystymuisi, bei nukleotidų ir oligosacharidų, padedančių natūraliai stiprinti kūdikio imuninę sistemą. Prieš pradėdami vartoti pieno mišinį, pasitarkite su gydytoju. Maitinimas iš buteliuko gali sumažinti kūdikio norą žįsti krūtį. Netinkamas pieno mišinio paruošimas, laikymas ir vartojimas gali pakenkti Jūsų kūdikio sveikatai.

 

Jūsų kūdikio sveikatai yra svarbu tiksliai laikytis mišinio paruošimo ir dozavimo instrukcijų. Mišinį visada ruoškite šviežiai, sumaitinkite iš karto ir nevartokite pakartotinai pieno likučių. Nešildykite mišinio mikrobangų krosnelėje.

 

Praimtą mišinio pakuotę laikykite kambario temperatūros (iki 25°C) sausoje vietoje, miltelius sunaudokite per 4 savaites. 

Amžius nuo 12 mėn.

 

  • Užvirinkite geriamąjį vandenį ir ataušinkite iki 40 °C temperatūros.

 

  • Į buteliuką įpilkite 2/3 lentelėje nurodyto vandens kiekio.

 

  • Mišinį dozuokite tik dozavimo šaukšteliu, esančiu dėžutėje. Kaupą nubraukite pakuotėje esančia specialia juostele.

 

  • Į vandenį įberkite nurodytą skaičių dozavimo šaukštelių.

 

  • Buteliuką užsukite ir smarkiai suplakite, supilkite likusį trečdalį vandens ir dar kartą suplakite, kol ištirps milteliai.

 

  • Atidarykite buteliuką, užmaukite žinduką. Patikrinkite mišinio temperatūrą (turėtų būti 37 °C).

 

 

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas