Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

AUSTRALIAN GOLD® apsauginis purškiamasis kūno pienelis nuo saulės su bronzantais, SPF 30, 237 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 054402700716

Vandeniui atsparus „Australian Gold®“ purškiamasis kūno pienelis su natūraliais bronzantais ir apsauga nuo saulės SPF 30 − unikali priemonė, kurioje puikiai suderinta apsauga nuo saulės ir nuostabi, ilgai išliekanti spalva. UVA\UVB.

27,49

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Vandeniui atsparus „Australian Gold®“ purškiamasis kūno pienelis su natūraliais bronzantais ir apsauga nuo saulės SPF 30 − unikali priemonė, kurioje puikiai suderinta apsauga nuo saulės ir nuostabi, ilgai išliekanti spalva. UVA\UVB.Priemonės sudėtyje esanti karamelė suteikia odai tolygų spindintį įdegį jau pirmomis deginimosi minutėmis, todėl rezultatais galėsite mėgautis jau pirmą dieną, vos tik pasitepus šiuo „Australian Gold“ kūno pieneliu. Kūno pienelio sudėtyje esančios alavijo lapų sultys bei arbatmedžio aliejus pasižymi antibakteriniu poveikiu, gali padėti nuraminti saulės sudirgintą odą, atnaujinti pažeistą odą. Ši priemonė yra gausus vitaminų A, B, D, E  šaltinis, todėl kartu Jūsų oda bus apsaugota ir nuo senėjimo procesų, ir bus skatinamas ląstelių atsinaujinimas.

Tepkite odą 20 min. prieš deginantis saulėje. Jei maudėtės ar prakaitavote, nusausinę odą pakartotinai užtepkite po 40 min., vėliau − kas 2 valandas.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas