Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

GERA KAINA
AVIZOR kontaktinių lęšių skystis ALVERA, 350 ml

AVIZOR kontaktinių lęšių skystis ALVERA, 350 ml

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 843130606614

Daugiafunkcis kontaktinių lęšių tirpalas su alaviju.

-20%
14,87
18,59 € *
* www.eurovaistine.lt galiojanti įprastinė kaina

Kartu perkamos prekės

Medicinos priemonė

Daugiafunkcis kontaktinių lęšių tirpalas su alaviju.Pirmasis „Avizor“ daugiafunkcis kontaktinių lęšių priežiūros tirpalas su alaviju. Valo ir naikina apnašas (baltymus ir riebalus), dezinfekuoja (naikina bakterijas, grybelius, amebas), skalauja, saugo, drėkina ir suvilgo. „Alvera“  kontaktinių lęšių priežiūros tirpalas sukurtas ir išbandytas specialiai silikono-hidrogelio kontaktinių lęšių priežiūrai.


Tirpalo sudėtyje esantis alavijas ant epitelio sukuria apsauginę plėvelę, kuri apsaugo akį nuo žalingų dalelių susidarymo ir taip mažina akių sudirginimo riziką, kuri gali atsirasti nešiojant kontaktinius lęšius.

Naudojimas: nešiojant kontaktinius lęšius, tirpalą indelyje rekomenduojama keisti kas dieną. Kontaktinius lęšius „Alvera“ tirpale rekomenduojama laikyti ne trumpiau kaip 6 val. (arba per naktį), kad būtų užtikrinta visiška dezinfekcija. Tirpalo tinkamumo vartoti laikas nurodytas ant pakuotės ir buteliuko. Atidarius „Alvera“ kontaktinių lęšių tirpalo buteliuką, galima naudoti iki 3 mėn.

Panašios prekės

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas