Miltelių pavidalo maisto papildas, papildantis organizmą svarbiais mineralais: kalciu, kaliu, magniu ir cinku....">
Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

bioCA + K + MG + ZN su vitaminu D3 milteliai, 28 pakeliai

Maisto papildas
Prekės kodas: 477903162016

Miltelių pavidalo maisto papildas, papildantis organizmą svarbiais mineralais: kalciu, kaliu, magniu ir cinku. Sudėtyje yra ir vitamino D3.

9,83

Kartu perkamos prekės

Maisto papildas

Miltelių pavidalo maisto papildas, papildantis organizmą svarbiais mineralais: kalciu, kaliu, magniu ir cinku. Sudėtyje yra ir vitamino D3.Be jokių cheminių priedų tirpus mineralų produktas.


Kalcis ir magnis padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę.


Kalis padeda palaikyti normalų kraujospūdį, yra svarbus energinių medžiagų apykaitai, nervams ir raumenims.


Magnis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, yra svarbus normaliai psichologinei būklei, nervų sistemos veiklai ir raumenų funkcijai.


Cinkas svarbus normaliai imuninės sistemos veiklai, normaliai kaulų, odos, plaukų ir nagų būklei palaikyti, padeda išsaugoti normalų regėjimą, taip pat padeda palaikyti normalų vaisingumą ir reprodukciją.


Vitaminas D3 padeda palaikyti normalų kalcio ir fosforo įsisavinimą bei normalią kaulų būklę.


Sudedamosios dalys (1 pak., 4,7 g): kalcis (kalcio citratas) – 520 mg (65 proc. referencinė maistinė vertė), kalis (kalio citratas) – 300 mg (15 proc. referencinė maistinė vertė), magnis (magnio citratas) – 200 mg (53 proc. referencinė maistinė vertė), cinkas (cinko citratas) – 15 mg (150 proc. referencinė maistinė vertė), vitaminas D3 – 5 µg/200TV (100 proc. referencinė maistinė vertė).


Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas turi būti laikomas vaikams nepasiekiamoje vietoje.

1 pakelio turinį išberkite į stiklinę (100–250 ml) vandens ar sulčių, išmaišykite ir išgerkite. Miltelius galima berti į maistą (košes, jogurtus ir kt.). Suaugusiesiems vartoti po 1 paketėlį, o vaikams nuo 6 iki 12 metų – po 1/2 pakelio per dieną, po valgio.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas