Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

Celestoderm-V, 1mg/g, 30 g, kremas, N1

Veikliosios medžiagos: Betametazonas Veikliosios medžiagos stiprumas: 1mg/g
Receptinis vaistinis preparatas
Prekės kodas: 043182

Celestoderm-V vartojamas odos uždegimo, įskaitant egzemą, alerginį dermatitą, ar žvynelinės gydymui.

• Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.


• Perkant prekes su kompensacija reikalingas kompensuojamų vaistų pasas su galiojančiu receptu, o apmokėjimas galimas tik vaistinėje grynaisiais pinigais.

Pranešti, kai prekė atsiras.

Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška

receptiniai_preke

Kartu perkamos prekės

Receptinis vaistinis preparatas

Celestoderm-V vartojamas odos uždegimo, įskaitant egzemą, alerginį dermatitą, ar žvynelinės gydymui.Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų). - Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Lapelio turinys 1. Kas yra Celestoderm-V ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant Celestoderm-V 3. Kaip vartoti Celestoderm-V 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti Celestoderm-V 6. Kita informacija

1. KAS YRA CELESTODERM-V IR KAM JIS VARTOJAMAS

Celestoderm-V kremo arba tepalo sudėtyje yra betametazono valerato. Betametazonas yra gliukokortikosteroidų grupės vaistas. Celestoderm-V vartojamas odos uždegimo, įskaitant egzemą, alerginį dermatitą, ar žvynelinės gydymui.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT CELESTODERM-V

Celestoderm-V vartoti negalima: - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) betametazonui arba bet kuriai pagalbinei Celestoderm-V medžiagai; - jeigu sergate kitomis odos ligomis, tokiomis kaip: - rožinė, - paprastieji spuogai, - išplitusi plokštelinė žvynelinė, - odos uždegimas aplink burną, - paprastoji pūslelinė, - vėjaraupiai, - juosiančioji pūslelinė, - negydomos odos infekcinės ligos.

Specialių atsargumo priemonių reikia: - jeigu Jūs esate nėščia; - jeigu Jūs žindote kūdikį; - jeigu sergate kitomis, ypač infekcinėmis, ligomis, būtinai pasakykite savo gydytojui; - jeigu Jūsų odos būklė blogėja ir jei atsiranda infekcijos požymių, kreipkitės į gydytoją.

Dėl glaukomos (pasireiškia padidėjusios spaudimu akie viduje ) ar kataraktos (lęšiuko drumsties) pavojaus Celestoderm-V nėra skirtas vartoti aplink akis ir ant akių vokų.

Šalutiniai poveikiai, galintys pasireikšti vartojant įkvepiamųjų ar geriamųjų kortikosteroidų, taip pat gali pasireikšti kortikosteroidus tepant ant odos, ypač kūdikiams ir vaikams.

Negalima Celestoderm-V kremu ar tepalu tepti didelių odos plotų, nes tai padidina vaisto prasiskverbimą per odą, ypač kūdikiams ir vaikams.

Nevartokite vaisto labai dažnai ir ilgiau nei paskyrė gydytojas.

Celestoderm-V gali paveikti kai kurių Jūsų vaiko hormonų apykaitą. Dėl to gali pakisti jo augimas ir vystymasis.

Dėl Celestoderm-V gali suplonėti oda, ypač veido. Netepkite veido ilgiau kaip 5 dienas ir nenaudokite dengiamųjų tvarsčių.

Konsultuokitės su gydytoju, jei Jūsų odos būklė blogėja ir jei atsirado infekcijos požymių.

Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Celestoderm-V saugus vartojimas nėščioms moterims neištirtas. Dėl to šios klasės vaistus nėštumo metu galima vartoti tik jeigu galima nauda nusveria galimą pavojų vaisiui. Šios klasės vaistų nėštumo metu negalima vartoti dideliais kiekiais ar ilgą laiką.

Nežinoma, ar Celestoderm-V patenka į motinos pieną, todėl, priklausomai nuo vaisto svarbos motinai, būtina arba žindymą, arba vaisto vartojimą nutraukti.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Celestoderm-V medžiagas Celestoderm-V kremo sudėtyje yra chlorokrezolio, galinčio sukelti alergines reakcijas, ir cetostearilo alkoholio, galinčio sukelti vietinį odos sudirginimą, tokį kaip kontaktinis dermatitas.

3. KAIP VARTOTI CELESTODERM-V

Celestoderm-V visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusieji, įskaitant senyvus Suaugusių, įskaitant senyvus, pacientų pažeistą odos vietą tepkite Celestoderm-V kremu arba tepalu nuo vieno iki trijų kartų per dieną. Pateptą vietą pamasažuokite. Jei gydytojas nenurodė, tos vietos nedenkite ir nevyniokite.

Vaikai Celestoderm-V nerekomenduojama vartoti vaikams, nes duomenų apie saugumą ir veiksmingumą nėra.

Pacientai, kurių inkstų ar kepenų veikla sutrikusi Duomenų apie Celestoderm-V vartojimą pacientams, kurių inkstų ar kepenų veikla yra pažeista, nėra.

Pavartojus per didelę Celestoderm-V dozę Celestoderm–V kremą arba tepalą vartokite tik taip kaip nurodė gydytojas. Jeigu vartojote didesnius vaisto kiekius ir ilgiau nei buvo skirta, pasakykite gydytojui.

Pamiršus pavartoti Celestoderm-V Jeigu pamiršote pavartoti Celestoderm-V  kremą ar tepalą, padarykite tai kuo skubiau ir toliau vartokite kaip nurodė gydytojas. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Celestoderm-V Jūsų gydytojas nurodys, kada reikia nustoti vartoti Celestoderm-V kremą ar tepalą. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Celestoderm-V, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

 Vartojant Celestoderm-V gali atsirasti toliau išvardytų sutrikimų.

Odos deginimas, niežulys, odos sudirginimas ar sausumas; veido odos sudirginimas ar paraudimas, padidėjęs plaukuotumas; atsiradę spuogai, pakitusi odos spalva, odos suplonėjimas, antrinė, odos infekcija, plauko maišelio uždegimas, alerginės reakcijos, išbėrimas, odos aplink burną uždegimas, maži balti mazgeliai ant odos, odos suminkštėjimas ir strijos. Pasakykite savo gydytojui, jei nors vienas iš aukščiau išvardintų šalutinių poveikių užsitęsia ar Jus neramina.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI CELESTODERM-V

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje. Tinkamumo laikas po pirmojo tūbelės atidarymo – 3 mėnesiai.

Ant dėžutės ir tūbelės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Celestoderm-V vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA

Celestoderm-V sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra betametazonas. 1 g tepalo arba kremo yra 1 mg betametazono (valerato pavidalu). - Pagalbinės medžiagos yra: Kremas: chlorokrezolis, natrio divandenilio fosfatas dihidratas, fosfato rūgštis, skystasis parafinas, cetostearilo alkoholis, makrogolio cetostearilo eteris, minkštasis baltas parafinas, natrio hidroksidas (pH reguliuoti), išgrynintas vanduo. Tepalas: skystasis parafinas ir minkštasis baltas parafinas.

Celestoderm-V išvaizda ir kiekis pakuotėje

Celestoderm-V tepalas yra vienalytis baltas tepalas. Celestoderm-V kremas yra vienalytis baltas kremas.

Tiekiamas aliuminio tūbelėje, kurioje yra 30 g kremo arba 30 g tepalo.

Rinkodaros teisės turėtojas

Merck Sharp & Dohme B.V. Waarderweg 39 2013BN Haarlem Nyderlandai

Gamintojas

Schering-Plough Labo N.V. Industriepark 30 2220 Heist-op-den-Berg Belgija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB „Merck Sharp & Dohme“ Kęstučio g. 59/27, LT-08124 Vilnius Tel. +370 5 278 02 47

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2013-08-08

Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (VVKT) interneto svetainėje http://www.vvkt.lt

 

 

Celestoderm-V visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusieji, įskaitant senyvus. Suaugusių, įskaitant senyvus, pacientų pažeistą odos vietą tepkite Celestoderm-V kremu arba tepalu nuo vieno iki trijų kartų per dieną. Pateptą vietą pamasažuokite. Jei gydytojas nenurodė, tos vietos nedenkite ir nevyniokite.

Vaikai. Celestoderm-V nerekomenduojama vartoti vaikams, nes duomenų apie saugumą ir veiksmingumą nėra.

Pacientai, kurių inkstų ar kepenų veikla sutrikusi. Duomenų apie Celestoderm-V vartojimą pacientams, kurių inkstų ar kepenų veikla yra pažeista, nėra.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas