Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

DERMOMASK NIGHT ACTIVE atstatomoji naktinė veido kaukė NEUROGENERACIJA, 12 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 590527907027

Atstatomoji naktinė kaukė padeda atkurti odos tankį ir elastingumą.

2,59
Kosmetika

Atstatomoji naktinė kaukė padeda atkurti odos tankį ir elastingumą.„Dermomask Night Active“ – tai intensyvaus poveikio naktinių veido kaukių linija nuo senėjimo, skatinanti naktinį ląstelių atsinaujinimą ir greitai atkurianti natūralų odos grožį.


Koreguojamosios kaukės sudėtyje yra 1,5 proc. „Neoguard“ – naujos veikliosios medžiagos, kuri sukelia esminį lūžį kontroliuojant senėjimo požymius. „Neoguard“ apsaugo nuo odos neurosenėjimo sužadindama geresnę ląstelių tarpusavio sąveiką ir suaktyvina neuronus, nuo kurių priklauso jaunatviška ir gaivi odos išvaizda. Atgaivinta oda atgauna stangrumą, o raukšlės akivaizdžiai mažėja.


Kaukės nuo senėjimo poveikis taip pat sustiprėja dėl sudėtyje esančių 2 proc. vitamino C+, kuris iškart suaktyvėja ant odos ir lengvai įsigeria į gilesnius jos sluoksnius. Jis saugo odos ląsteles nuo oksidavimosi streso, didina odos tankį ir elastingumą. Taip pat atkuria švytinčią išvaizdą ir sveiką, tolygią spalvą.


Koncentruota auksadumblių esencija apsaugo odos DNR nuo degradavimo bei fotosenėjimo ir palaiko odos ląstelių vientisumą.

Kaukę  tepti vakare (tarp  22.00–1.00 val., kai odoje vyksta atsinaujinimo procesai) ant nuvalytos veido, kaklo ir dekoltė srities odos. Netepti paakių. Palaukti, kol kaukė gerai įsigers. Kaukės perteklių nuvalyti sausu vatos skridinėliu. Kaukė turi likti ant odos visai nakčiai. Ryte nusiprausti drungnu vandeniu. Naudoti 1–2 kartus per savaitę.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas