Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

GERA KAINA
DERMOMASK NIGHT ACTIVE jauninamoji naktinė veido kaukė LĄSTELIŲ ATSINAUJINIMAS, 12 ml

DERMOMASK NIGHT ACTIVE jauninamoji naktinė veido kaukė LĄSTELIŲ ATSINAUJINIMAS, 12 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 590527907026

Jauninamoji kaukė su kofermetu Q10 skatina intensyvią odos regeneraciją naktį. 

-25%
1,94
2,59 € *
* www.eurovaistine.lt galiojanti įprastinė kaina
Kosmetika

Jauninamoji kaukė su kofermetu Q10 skatina intensyvią odos regeneraciją naktį. „Dermomask Night Active“ – tai intensyvaus poveikio naktinių veido kaukių linija nuo senėjimo, skatinanti naktinį ląstelių atsinaujinimą ir greitai atkurianti natūralų odos grožį.


Koreguojamosios ląsteles atnaujinančios kaukės sudėtyje yra 2,5 proc. „Xcell-30®“ – patentuotos veikliosios medžiagos, kuri padeda išlaikyti ląstelių „jaunystės kapitalą“. „Xcell-30®“ aktyvina odos gyvybingumo genus ir pratęsia odos ląstelių gyvavimo ciklą. Oda mažiau reaguoja į dirgiklius, tampa gaivesnė ir skaistesnė.

Jauninamąjį kaukės poveikį sustiprina jos sudėtyje esantis 1 proc. „MicroQ10™“. Tai inovatyvios mikrosferos, prisodrintos kofermentų Q10. Dėl sandaros, panašios į natūralių lipidų sandarą, oda juos „atpažįsta“ ir tuoj pat įsiurbia į giliuosius sluoksnius, kuriuose išsiskiria grynasis kofermentas Q10. „MicroQ10™“ oksiduojasi ląstelėse ir įkrauna jas energijos, todėl sparčiau atsinaujina.


Koncentruota auksadumblių esencija apsaugo DNR nuo nykimo, fotosenėjimo ir palaiko odos ląstelių integralumą.  

Kaukę  tepti vakare (tarp  22.00–1.00 val., kai odoje vyksta atsinaujinimo procesai) ant nuvalytos veido, kaklo ir dekoltė srities odos. Netepti paakių. Palaukti, kol kaukė gerai įsigers. Kaukės perteklių nuvalyti sausu vatos skridinėliu. Kaukė turi likti ant odos visai nakčiai. Ryte nusiprausti drungnu vandeniu. Naudoti 1–2 kartus per savaitę.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas