Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

TIK INTERNETE
DEXERYL kremas atopinei, sausai, ichtiozės pažeistai odai, 250 g

DEXERYL kremas atopinei, sausai, ichtiozės pažeistai odai, 250 g

Kosmetika
Prekės kodas: 359261919911

Atkuriamasis apsauginis odos kremas, skirtas naudoti esant sausumo (kserozės) požymiams ir simptomams, ypač sergant atopiniu dermatitu, ichtioze.

8,99

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Atkuriamasis apsauginis odos kremas, skirtas naudoti esant sausumo (kserozės) požymiams ir simptomams, ypač sergant atopiniu dermatitu, ichtioze.Sudėtyje esantis glicerolis padidina odos raginio sluoksnio elastingumą, vazelinas ir skystasis parafinas veikia kaip emolientai ir padeda atkurti natūralų odos barjerą, saugo nuo išsausėjimo. Kremas drėkina ir gerina odos barjerinę funkciją, gali padėti esant sudirgimui ir niežėjimui, suteikia optimalią apsaugą. Nepalieka riebios plėvelės ir nelimpa. „Dexeryl“ kremas yra gaminamas kaip aukštos kokybės vaistas iš minimalių sudėtinių medžiagų. Puikiai toleruojamas. Tinka veidui ir kūnui, vaikams ir suaugusiems. Be kvapiųjų medžiagų ir lanolino (vilnos vaško).

Tepkite plonu kremo sluoksniu pažeistas veido ar kūno vietas 1–2 kartus per dieną arba dažniau, bet ne daugiau 6 kartų per dieną. Netepkite akių kontūro.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas