Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

GERA KAINA
DIEGO DALLA PALMA PRO 30 dienų kūno linijų formavimo programa 90/60/90, 1vnt.
E-PREKĖ

DIEGO DALLA PALMA PRO 30 dienų kūno linijų formavimo programa 90/60/90, 1vnt.

Kosmetika
Prekės kodas: 802326448674

30 dienų kūno linijų formavimo programa: biustas – 90/liemuo – 60/klubai – 90.

-25%
63,22
84,30 € *
* www.eurovaistine.lt po akcijos ketinama taikyti kaina 

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

30 dienų kūno linijų formavimo programa: biustas – 90/liemuo – 60/klubai – 90.Intensyvi šoko terapija krūtinei, liemeniui ir klubams. Trys viena kitą papildančios formulės skirtingoms kritinėms kūno sritims. Dėl unikalių formulių ir specialių įmasažavimo technikų, sukurtų mokslininkų (nurodytų ant pakuotės), galima namuose pasiekti norimą efektą su garantuotais rezultatais.


Stangrinamasis krūtinės kremas suteikia krūtinei stangrumo ir elastingumo. Krūtinė atgauna savo formą. Produktą naudokite rytais ir vakarais, įmasažuojant pagal pateiktas rekomendacijas ant pakuotės.


Liekninamasis kremas liemeniui lengvai įsigeria ir skaido riebalų ląsteles, tuo pačiu sudėtinės kremo dalys stangrina odą ir mažina susiformavusias strijas. Produktą naudokite vieną kartą per dieną pilvui, klubams ir juosmeniui pagal pateiktas rekomendacijas ant pakuotės.


Klubus stangrinantis (pakeliantis) kremas stangrina odą, kas akivaizdžiai lemia teigiamus kūno formos pasikeitimus. Dėl specialiai sukurtos formulės ir aktyviųjų ingredientų jaučiamas karščio/ šalčio efektas. Produktą naudokite vieną kartą per dieną pagal pateiktas rekomendacijas ant pakuotės.

Stangrinamąjį krūtinės kremą naudokite rytais ir vakarais, įmasažuojant pagal pateiktas rekomendacijas ant pakuotės. Liekninamąjį kremą liemeniui naudokite vieną kartą per dieną pilvui, klubams ir juosmeniui pagal pateiktas rekomendacijas ant pakuotės. Klubus stangrinantį (pakeliantį) kremą taip pat naudokite vieną kartą per dieną pagal pateiktas rekomendacijas ant pakuotės.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas