Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

DR. BRONNER'S ekologiškas skystas muilas LAVENDER, 240 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 001878724295

Tyras kastilietiškas skystas muilas veidui, kūnui, plaukams, namų priežiūrai.

11,49

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Tyras kastilietiškas skystas muilas veidui, kūnui, plaukams, namų priežiūrai.Atlaisvinkite savo vonios kambarį ir namus nuo daugybės buteliukų, pripildytų agresyviomis cheminėmis medžiagomis. Turėdami vien tik „Dr. Bronner`s“ skystą muilą, išsaugosite odos kokybę, patirsite ekologiškų produktų teikiamą malonumą, tobulai prižiūrėsite savo odą, džiaugsitės ekologiška namų aplinka. „Dr. Bronner`s“ – tyro kastilietiško muilo gaminimo tradicija, siekianti daugiau kaip 150 metų. Tik iš tyriausių „Fair Trade“ sudedamųjų dalių. Be jokių konservantų, sintetinių putojančių medžiagų, ploviklių. Sertifikuotas „Nature“ ir „BHID“ ekologiškais sertifikatais. Muilo pagrindą sudaro ekologiški kokoso, alyvuogių, kanapių ir simondsijų aliejai, papildyti natūraliais levandos ir levandino ekstraktais. „Dr. Bronner`s“ – ypač gerai parduodamas muilas JAV natūralių produktų rinkoje.  Muilas yra koncentruotas, suyrantis gamtoje, idealiai tinka ne tik kūno, bet ir namų priežiūrai: plauti indus, valyti paviršius, naudoti indaplovėje, skalbti ir t. t. Naudojimo instrukcijoje nurodoma 18 skirtingų panaudojimo būdų.

 

Pastaba. „Dr. Bronner`s“ muile nėra cheminių medžiagų, saugančių nuo ašarų, todėl saugokite, kad koncentruotas  muilas nepatektų į akis. Muilas sertifikuotas ekologiškais „BHID“ ir „Fair Trade“ sertifikatais, visiškai veganiškas, nebandytas su gyvūnais.         


Sudėtis: vanduo, ekologiškas kokosų aliejus*, kalio hidroksidas**, ekologiškas palmių branduolių aliejus*, ekologiškas alyvuogių aliejus*, levandino ekstraktas, ekologiškas kanapių aliejus, ekologiškas simondsijų aliejus, levandų ekstraktas, citrinos rūgštis (natūralios kilmės), tokoferolis (vitaminas E). 


*Sertifikuoti „Fair Trade“ ingredientai. 


** Nebelieka atsiskyrus muilui ir glicerinui.

Muilą galima naudoti 18 būdų: prauskite kūną – užpilkite muilo ant kempinės ar rankų, patrinkite, kad suputotų, ir prauskite kūną. Užlašinkite kelis lašus ant delnų, lengvai tarp jų patrinkite ir prauskite veidą. Skieskite muilą su vandeniu santykiu 1:3 ir plaukite galvą. Grįžę po sunkios darbo dienos į vandens vonelę įsipilkite 1 šaukštą muilo ir pamirkykite kojas. Vyrai gali naudoti šį muilą vietoje skutimosi putų ir po skutimosi. Užlašinus 2 lašelius ant dantų šepetėlio, valykite dantis. Įlašinę kelis lašus į vandenį, plaukite daržoves (nuplaus visas chemines medžiagas, kuriomis buvo purškiami vaisiai ir daržovės). 1/3–1/4 puodelio muilo ir žiupsnelį sodos pilkite į skalbyklę ir plaukite drabužius. Atskiedę muilą su vandeniu santykiu 1:40, plaukite nešvarumus. Jei nešvarumai nedideli, galima dar skiesti perpus. Įpilkite 2–3 šaukštus į kibirą vandens ir plaukite grindis. ¼ stiklinės muilo sumaišykite su 1 stikline vandens, išplakite su  maišytuvu iki putų ir išvalysite net įsisenėjusias dėmes kilimuose. Ištirpinę 7 g 1 l vandens, purkškite augalus nuo kenkėjų. Atskiedę su vandeniu santykiu 1:3, galite maudyti naminius gyvūnėlius.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas