Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

IŠPARDAVIMAS
DR. BRONNER'S rinkinys: muilas LAVENDER, 240 ml, + kūno losjonas LAVENDER, 240 ml

DR. BRONNER'S rinkinys: muilas LAVENDER, 240 ml, + kūno losjonas LAVENDER, 240 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 100000211457

Padovanokite tyro kastilietiško muilo, papildyto ekologiška levanda, putos prisilietimą ir aksominį „Dr.Bronner`s“ losjono švelnumą.  

18,19

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Padovanokite tyro kastilietiško muilo, papildyto ekologiška levanda, putos prisilietimą ir aksominį „Dr.Bronner`s“ losjono švelnumą.  Prausdamiesi „Dr. Bronner`s Lavender“ skystu muilu, išsaugosite odos kokybę, patirsite ekologiškų produktų teikiamą malonumą, tobulai prižiūrėsite savo odą. „Dr. Bronner`s“ tyro kastilietiško muilo gaminimo tradicija siekia daugiau kaip 150 metų. Vien tik iš tyriausių Fair Trade sudedamųjų dalių. Be jokių konservantų, sintetinių putojančių medžiagų, ploviklių. Sertifikuotas „Nature“ ir „BHID“ ekologiškais sertifikatais. Muilo pagrindą sudaro ekologiški kokoso, alyvuogių, kanapių ir simondsijų aliejai, papildyti natūraliais levandos ir levandino ekstraktais.


„Dr. Bronner`s kūno losjonas „Lavender“ švelnus viskam: rankoms, veidui ar kūnui! Pagamintas iš ekologiškų sertifikuotų aliejų gerai minkština odą – pakanka nedidelio kiekio! Laikykite tiesiog duše, įtrinkite į drėgną odą ramiu, atpalaiduojančiu judesiu – visuomet širdies link!

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas