Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

DR. GRANDEL aktyvaus koncentrato ampulės BEAUTY SLEEP, 3vnt., 3 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 401139640898

Aktyvusis koncentratas su levandomis nakčiai, kad ryte oda atrodytų gaivi ir pailsėjusi. 

15,99
Kosmetika

Aktyvusis koncentratas su levandomis nakčiai, kad ryte oda atrodytų gaivi ir pailsėjusi. „Beauty Sleep“ aktyvusis koncentratas padeda odai regeneruotis, kai Jūs miegate.  Šunramunių ekstraktas atpalaiduoja raukšles ir juoko raukšleles. Levandų esencija suteikia atsipalaidavimą kūnui ir sielai.  Jūsų oda atrodys glotni, jauna ir pailsėjusi, tarsi po atpalaiduojančio grožio miego.

Poveikis:

  • atkuria;
  • mažina mimikos raukšles.

Aktyvieji ingredientai: levandų esencija, šunramunių ekstraktas.

„Dr. Grandel“  ampulės gali būti naudojamos  vienkartiniam specialiam efektui pasiekti (kai siekiama efekto dienai ar ypatingai progai) arba kaip ilgalaikės priežiūros programa, siekiant pagerinti odos būklę.


Atsižvelgiant į pageidaujamo poveikio intensyvumą, ampules reikėtų naudoti 1−4 savaites. 2−3 kartus per savaitę užtepkite ampulės turinį ant švariai nuvalytos veido, kaklo ir iškirptės odos ir švelniai pirštų galiukais įmasažuokite priemonę į odą. Po to tepkite drėkinamąjį kremą.


Geriausia ampules naudoti vakare, tačiau galima naudoti ir ryte ar dienos metu. Jei ampulę naudojate ryte, ant viršaus tepkite drėkinamąjį ar tonuojantį kremą.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas