Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

DR. GRANDEL aktyvaus koncentrato ampulės COLLAGRAN, 3vnt., 3 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 401139640407

Intensyvios priežiūros koncentratas, prilygstantis kolagenui.

15,99

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Intensyvios priežiūros koncentratas, prilygstantis kolagenui.Reikliai odai prižiūrėti skirtas aktyviųjų sudedamųjų medžiagų kompleksas, savo savybėmis prilygstantis kolagenui. „Collagran“, kurio sudėtyje yra morkų ekstrakto ir biopeptidų, yra alternatyva gyvūninės kilmės kolagenui. Produktas glotnina odą ir padeda mažinti raukšlių gylį. Papildomai drėkina ir stimuliuoja odą.

Poveikis:

  • glotnina;
  • drėkina;
  • stimuliuoja.

Aktyvieji ingredientai: morkų ekstraktas, biopeptidai.

„Dr. Grandel“  ampulės gali būti naudojamos  vienkartiniam specialiam efektui pasiekti (kai siekiama efekto dienai ar ypatingai progai) arba kaip ilgalaikės priežiūros programa, siekiant pagerinti odos būklę.


Atsižvelgiant į pageidaujamo poveikio intensyvumą, ampules reikėtų naudoti 1−4 savaites. 2−3 kartus per savaitę užtepkite ampulės turinį ant švariai nuvalytos veido, kaklo ir iškirptės odos ir švelniai pirštų galiukais įmasažuokite priemonę į odą. Po to tepkite drėkinamąjį kremą.


Geriausia ampules naudoti vakare, tačiau galima naudoti ir ryte ar dienos metu. Jei ampulę naudojate ryte, ant viršaus tepkite drėkinamąjį ar tonuojantį kremą.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas