Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

DUREX prezervatyvai INVISIBLE EXTRA SENSITIVE, 52 mm, 3 vnt.

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 505219704524

Šeimos planavimui.

3,15

Kartu perkamos prekės

Medicinos priemonė

Šeimos planavimui.Skaidrūs natūralaus kaučiuko latekso prezervatyvai „Durex Invisible Extra Sensitive“ su lubrikantu. Itin ploni, užtikrina didesnį jautrumą. Tiesūs, su spermos rezervuaru. Nominalusis plotis 52 mm. Prezervatyvai „Durex Invisible“ yra patys ploniausi kada nors „Durex“ sukurti  prezervatyvai, maksimaliai padidinantys jautrumą ir užtikrinantys aukštą saugumo lygį ir apsaugą.

  1. Prezervatyvą ant sustandėjusios varpos gali užmauti bet kuris partneris. Stenkitės jį užmauti prieš varpai paliečiant kitą asmenį. Tai padeda išvengti nėštumo ir galimybės užsikrėsti lytiniu keliu perduodamomis infekcijomis.
  2. Įsitikinkite, kad ritinėlis yra išorėje. Jei viduje − prezervatyvas išvirkščias. Suspauskite spenelio formos prezervatyvo galiuką, kad į jo vidų nepatektų oro.
  3. Laikydami suspaustą spenelio formos galiuką, uždėkite prezervatyvą ant varpos galvutės, o kita ranka užmaukite. Jei lytinio akto metu prezervatyvas pradeda smukti, iškart jį vėl užmaukite. Jei jaučiate, kad prezervatyvas krenta nuo varpos ar įsitempė, sustokite ir patikrinkite, nes jis gali suplyšti. Jei prezervatyvas nusmuko, stabtelėkite ir užsidėkite naują.
  4. Iškart po ejakuliacijos, kol varpa dar standi, tvirtai suimkite prezervatyvą ties varpos pagrindu. Numaukite, suvyniokite į servetėlę ir išmeskite jį į šiukšlių dėžę. Nemeskite prezervatyvų į unitazą.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas