Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

TIK INTERNETE
ECOCILLIN ORAL, 15 kapsulių

ECOCILLIN ORAL, 15 kapsulių

Maisto papildas
Prekės kodas: 477901805035

Makšties mikroflorai. Ecocillin Oral preparatas veikia žarnyne ir makštyje. Patekusios į žarnyną laktobakterijos dauginasi ir atstato pusiausvyrą. Vėliau per tiesiąją žarną jos migruoja į makšties gleivinę. Išskirdamos organines rūgštis ir vandenilio peroksidą laktobakterijos atkuria žemą pH makštyje, kuriam neatsparūs žalingi mikroorganizmai.

Pranešti, kai prekė atsiras.

Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška

Kartu perkamos prekės

Maisto papildas

Makšties mikroflorai. Ecocillin Oral preparatas veikia žarnyne ir makštyje. Patekusios į žarnyną laktobakterijos dauginasi ir atstato pusiausvyrą. Vėliau per tiesiąją žarną jos migruoja į makšties gleivinę. Išskirdamos organines rūgštis ir vandenilio peroksidą laktobakterijos atkuria žemą pH makštyje, kuriam neatsparūs žalingi mikroorganizmai.Makšties mikroflora – tai daugybė mikroorganizmų, kurių didžiąją dalį sudaro laktobakterijos. Tačiau mikrofloros pusiausvyrą gali pažeisti įvairūs veiksniai: hormonai, ligos, vaistų vartojimas, kontraceptinės priemonės, lytinis partneris, higienos priemonės ir kt. Perštėjimas, deginimas, skausmas ar pagausėjusios išskyros – tai vieni iš pagrindinių makšties mikrofloros sutrikimo simptomų, kurie gali signalizuoti apie infekciją: bakterinę vaginozę ar pienligę.


Laktobakterijų kiekis


Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kiek kapsulėje ar tabletėje yra bakterijų. Laktobakterijų kiekis matuojamas kolonijas suformuojančiais vienetais (KSV). Vietinio veikimo priemonėse (makšties ovulės, geliai ir t.t.) jų kiekis turi būti daugiau kaip šimtas milijonų (1*108 KSV), kadangi kelias iki infekcijos pažeistos vietos yra trumpesnis.


Geriamų probiotikų teigiamas poveikis fiksuojamas, kai sudėtyje yra vienas milijardas ar daugiau laktobakterijų (mažiausiai 1x109 KSV). Tačiau ne visada didesnis kiekis reiškia greitesnį efektą – laktobakterijos turi būti atsparios skrandžio rūgštims ir tulžies druskoms.


Ecocillin Oral patogu vartoti bet kur ir bet kada. Preparatas tinkamas visais moters gyvenimo laikotarpiais – nuo brendimo iki menopauzės, įskaitant nėštumą ar pogimdyvinį periodą.


Sudėtis


Sudedamosios dalys: kukurūzų krakmolas, maltodekstrinas, hidroksipropilceliuliozės kapsulė, gyvybingų laktobakterijų padermių mišinys (Lactobacillus plantarum P 17630, Lactobacillus paracasei I 1688, Lactobacillus salivarius I 1794, pieno likučiai), magnio stearatas (lipnumą mažinanti medžiaga), silicio dioksidas (lipnumą mažinanti medžiaga), titano dioksidas (dažiklis).


Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.


Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


Maisto papildas turi būti laikomas vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Vartoti po vieną kapsulę per dieną užsigeriant vandeniu. Rekomenduojama vartoti tarp valgių. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Maisto papildas tinkamas vartoti iki nurodytos datos. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas