Ekologiška sertifikuota dantų pasta su papajos ekstraktu, natūraliai balinanti dantis. Sudėtyje yra natrio fluorido...">
Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

ECODENTA COSMOS natūraliai balinanti dantis ekologiška dantų pasta su papajos ekstraktu, saldaus vaisių skonio, 100 ml

Burnos higienos priemonė
Prekės kodas: 477000133677

Ekologiška sertifikuota dantų pasta su papajos ekstraktu, natūraliai balinanti dantis. Sudėtyje yra natrio fluorido (0,25 proc. NaF, 1130 ppm fluoro).

4,99
Burnos higienos priemonė

Ekologiška sertifikuota dantų pasta su papajos ekstraktu, natūraliai balinanti dantis. Sudėtyje yra natrio fluorido (0,25 proc. NaF, 1130 ppm fluoro).Papajos ekstrakte esančios natūralios veikliosios medžiagos, papajos vaisiaus fermentai, saugiai balina dantis nepažeidžiant emalio. Papajos ekstraktas ir švelnaus abrazyvumo medžiagos efektyviai šalina apnašas ir tokiu būdu atkuria natūralų dantų baltumą, padeda stabdyti naujų apnašų ir akmenų formavimąsi. Dantų pasta saldaus vaisių skonio. Sudėtyje esantis ksilitolis pasižymi dantų emalio remineralizaciją skatinančiomis savybėmis.

Vaikams iki 6 m. naudokite žirnio dydžio kiekį, stebėkite, kad nenurytų. Jeigu vartojami produktai, kurių sudėtyje yra fluorido, pasitarkite su odontologu arba savo gydytoju. Patikrinta odontologų. Sertifikuotas ekologiškas produktas pagamintas Lietuvoje.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas