Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

FREE apsauginė priemonė nuo utėlių PREVENT, bekvapė, 100 ml

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 641450469142

„Free Prevent“ – tai veiksminga ilgalaikio poveikio bekvapė priemonė, atstumianti galvos utėles. Tinka naudoti suaugusiesiems ir vaikams.

7,61
Medicinos priemonė

„Free Prevent“ – tai veiksminga ilgalaikio poveikio bekvapė priemonė, atstumianti galvos utėles. Tinka naudoti suaugusiesiems ir vaikams.„Free Prevent“ galvos utėles atstumianti priemonė veikia iki 2 parų.

Degus skystis ir garai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Išplovus galvą arba plaukams sušlapus, priemonės reikia užpurkšti iš naujo. Purkškite ant sausų plaukų nuo šaknų iki galiukų. Geriausių rezultatų pasieksite purkšdami ant sausų plaukų. Priemonę galima naudoti dažnai. „Free Prevent“ galvos utėles atstumiant priemonė nėra skirta šukuosenai formuoti. Plaukų želė, lakas ir putos gali sumažinti priemonės veiksmingumą. Veiklioji medžiaga – etilo n-acetil-n-butil-beta-alaninatas (200 g/kg).


Patekus į akis: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir tai galima lengvai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina, kreiptis į gydytoją. Stengtis neįkvėpti aerozolio.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas