Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

GERA KAINA
GENGIGEL kūdikių dantenų gelis su hialuronu, 20 ml

GENGIGEL kūdikių dantenų gelis su hialuronu, 20 ml

Burnos higienos priemonė
Prekės kodas: 803308766018

Jis ne tik apsaugo kūdikių burnos ertmę nuo bakterijų ir neigiamo aplinkos poveikio, bet ir gali padėti numalšinti dantų dygimo skausmą.

Pranešti, kai prekė atsiras.

Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška

Kartu perkamos prekės

Burnos higienos priemonė

Jis ne tik apsaugo kūdikių burnos ertmę nuo bakterijų ir neigiamo aplinkos poveikio, bet ir gali padėti numalšinti dantų dygimo skausmą.„Gengigel“ kūdikių dantenų gelis yra specialus burnai skirtas gelis, padengiantis dantis bei dantenas ir ilgam laikui sukuriantis nematomą, lankstų apsauginį sluoksnį. Gelis naudojamas esant kūdikiams būdingam dantenų uždegimui, kurį sukelia prasikalantys dantys ir traumos. 

 

„Gengigel“ yra malonaus skonio, jį vartojant galima sumažinti vaistų, pvz., vietinių anestetikų, dozę. Be alkoholio ir cukraus. Sudėtyje nėra dirbtinių skonio stipriklių, glitimo, laktozės, parabenų, SLS ir GMO!


Kliniškai patikrintas tinkamumas kūdikiams! Prarijus nekenkia.

Kruopščiai nusiplaukite rankas ir nedidelį gelio kiekį švelniais masažuojamaisiais judesiais pirštu užtepkite ant dantenų, kad visos reikiamos vietos būtų visiškai padengtos geliu. Geriausia tepti po valgio ir prieš miegą, kad geriau susidarytų apsauginis sluoksnis ir malšinamasis poveikis tęstųsi ilgiau. Naudokite 3–6 kartus per dieną arba bet kada prireikus.

 

Dėmesio: nenaudoti, jei pakuotė akivaizdžiai pažeista. Laikyti kambario temperatūroje  (+5–40°), atokiau nuo tiesioginių šilumos šaltinių. Nenaudoti pasibaigus galiojimo laikui. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Nenaudoti, jeigu vaikas yra alergiškas produkto sudedamosioms dalims.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas