Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

GENGIGEL purškalas su hialuronu, 20 ml

Burnos higienos priemonė
Prekės kodas: 803308766015

Rekomenduojamas esant kraujuojančioms dantenoms, periodonto ligoms, burnos opelėms ir žaizdoms.

9,99

Kartu perkamos prekės

Burnos higienos priemonė

Rekomenduojamas esant kraujuojančioms dantenoms, periodonto ligoms, burnos opelėms ir žaizdoms.„Gengigel“ naudojamas esant uždegimams (gingivitas, dantenų kraujavimas, dantenų recesija, dantenų kišenės) ir kitoms traumoms (ypač burnos opelėms, žaizdoms, kurias sukelia išimami dantų protezai ar ortodontiniai prietaisai, valymas, dilimas, dantų traukimas, sveikimui po operacijos ir kt.) bei toms ligoms, dėl kurių dantenų gleivinei būtina didesnė hialurono rūgšties koncentracija.

Kiekvieną kartą papurškus skystis tolygiai ir vientisai pasiskirsto burnos paviršiuje. 1 ar 2 kartus papurkškite į uždegimo ar traumos paveiktą vietą. Laikykite buteliuką vertikaliai. Po tinkamos burnos higienos „Gengigel“ naudokite 3–5 kartus per dieną (po pagrindinių valgymų) 3–4 savaites, kol išnyks visi simptomai. Patartina panaudojus „Gengigel“ bent 30 min. nieko nevalgyti ir negerti.


Prarijus nekenkia. „Gengigel“ yra itin saugus gaminys – neturi šalutinio poveikio, jį be apribojimų gali naudoti ir vaikai, ir nėščiosios, ir senjorai. Tinka naudoti sergantiesiems diabetu!


Dėmesio: nenaudoti, jei pakuotė akivaizdžiai pažeista. Laikyti kambario temperatūroje  (+5–40°), atokiau nuo tiesioginių šilumos šaltinių. Nenaudoti pasibaigus galiojimo laikui. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Simptomams išliekant, kreiptis į sveikatos priežiūros specialistą.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas