Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

Kai vaikų dantys genda dažniau, nei jūsų automobilis. Ką daryti?

Kai vaikų dantys genda dažniau, nei jūsų automobilis. Ką daryti?

Kiek pažįstate žmonių, kurie turi idealiai sveikus ir tiesius dantis? Kreivi dantys ir netaisyklingas sąkandis pamažu tampa normaliu dalyku - darosi sunku rasti vaiką, kuris neturėtų jokių problemų dėl dantų būklės. Vedame vaikus pas burnos higienistus, odontologus ar ortodontus ir tikimės, kad jie suteiks vaikui tobulą šypseną, bet ar tai tikrai geriausia išeitis? Prisiminkime, kad neveltui Pasaulio sveikatos organizacija teigia, kad 50% mūsų sveikatos lemia gyvenimo būdas. Taigi, mūsų vaikų sveikata - mūsų rankose, svarbiausia žinoti kaip ja deramai rūpintis.

Kokias grėsmes sveikatai sukelia pakitusi mityba?

Per pastaruosius 30 metų mūsų mityba stipriai pasikeitė. Pradėjome valgyti greitai paruošiamą, chemiškai apdorotą maistą, kuriame pasigendama maistingų medžiagų. Suvartojame kur kas daugiau baltų miltų ir cukraus produktų, nei reikėtų mūsų organizmui. Mokslininkai pastebi, kad šie mitybos pasikeitimai lemia ir anatominius kūno pokyčius (siaurėja dantų arkos, sumažėja vietos dantims burnos ertmėje). Spėjama, kad tai yra esminė gendančių ir kreivų dantų, netaisyklingo sąkandžio priežasčių. Pasirodo, kad šių sutrikimų galima išvengti, bandant koreguoti mitybos įpročius jau nuo pat mažens. Ką galime daryti kitaip, kad vaikų dantys taptų sveikesni?

Mokslininkai atrado: vitaminas K - revoliucija mityboje

Turbūt kiekvienas esame girdėję apie vitamino D svarbą vaikų dantim ir kaulams, šį vitaminą dažnai vartoja tiek vaikai, tiek suaugusieji. Tačiau naujausi moksliniai tyrimai stebina: pasirodo, jog vitamino D neužtenka, siekiant užtikrinti visapusiškai sveiką vaikų dantų ir kaulų būklę. Paaiškėjo, kad  be vitamino K pagalbos, tas kalcis, kurį vitaminas D įsileidžia, gali veikti prieš patį organizmą. Kalcis gali kauptis arterijose ir nebūti pernešamas ten kur labiausiai jo reikia - į dantis ir kaulus. Mažamečiams vaikams ir paaugliams reikalinga gryna K vitamino forma jų mityboje, nes šio vitamino su maistu gauname per mažai.

Taurieji riebalai - ilgalaikė investicija į sveikus dantis

Atsižvelgiant į naujausių mokslinių tyrimų duomenis ir rekomendacijas, medicinos specialistai sukūrė unikalų produktą - Tauriuosius riebalus Oilevegan. Tauriaisiais riebalais vadiname išskirtinės koncentracijos tauriuosius žuvinės bei augalinės kilmės riebalus, kurių sudėtinės medžiagos gyvybiškai svarbios pagrindinių žmogaus organizmo funkcijų palaikymui.

Taurieji riebalai turi kituose maisto papilduose pasigendamų K grupės vitaminų, kurie yra būtini sveikam dantų ir kaulų vystymuisi. Taurieji riebalai Oilevegan - tai vienintelis Lietuvoje išbaigtas ir suderintas tauriųjų augalinės kilmės riebalų bei žuvinės kilmės riebalų duetas. Abi Oilevegan rūšis vartojant kartu arba pakaitomis, užtikrinamas ne tik reikiamų medžiagų kiekis organizme (Omega 3, Omega 6, Omega 7, Omega 9, Vitaminai A, D3, E, K1, K2), bet ir būtina Omega 3 ir Omega 6 riebalų rūgščių pusiausvyra.

Šis nepranokstamas medžiagų derinys yra pritaikytas visų amžiaus grupių žmonėms, bet ypatingai rekomenduojamas vaikams.

Jūsų investicija į Tauriuosius riebalus Oilevegan - tai gyvenimo investicija, kurios verta Jūsų šeima.

 

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas