Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

Hexapneumine Children, 200 ml ir matavimo šaukštas, sirupas, N1

Veikliosios medžiagos: Folkodinas+Chlorfenamino maleatas+Biklotimolis Veikliosios medžiagos stiprumas: 5mg+0,5mg+7,5mg/5ml
Receptinis vaistinis preparatas
Prekės kodas: 045227
Sausam varginančiam kosuliui, ypač naktiniam, simptomiškai palengvinti vaikams, kurie sveria daugiau kaip 15 kg (t.y. nuo 30 mėn iki 15 metų).

• Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.


• Perkant prekes su kompensacija reikalingas kompensuojamų vaistų pasas su galiojančiu receptu, o apmokėjimas galimas tik vaistinėje grynaisiais pinigais.

Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška

receptiniai_preke

Kartu perkamos prekės

Receptinis vaistinis preparatas

Sausam varginančiam kosuliui, ypač naktiniam, simptomiškai palengvinti vaikams, kurie sveria daugiau kaip 15 kg (t.y. nuo 30 mėn iki 15 metų).

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą.
Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų).
Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.


Lapelio turinys
1. Kas yra Hexapneumine Children ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Hexapneumine Children
3. Kaip vartoti Hexapneumine Children
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Hexapneumine Children
6. Kita informacija


1. KAS YRA HEXAPNEUMINE CHILDREN IR KAM JIS VARTOJAMAS

Šio vaisto sudėtyje yra folkodino, kuris slopina kosulį, ir chlorfenamino maleato, kuris šalina histamino poveikius.
Šis vaistas vartojamas sausam varginančiam kosuliui, ypač naktiniam, simptomiškai palengvinti vaikams, kurie sveria daugiau kaip 15 kg (t.y. nuo 30 mėn iki 15 metų).


2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT HEXAPNEUMINE CHILDREN

Hexapneumine Children vartoti negalima:
- jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei Hexapneumine Children medžiagai;
- jeigu kosulio priežastis yra bronchinė astma;
- jeigu nepakankamas kvėpavimas;
- jeigu sutrikęs šlapinimasis;
- jeigu sergate kai kuriomis glaukomos formomis;
- žindyvėms.

Specialių atsargumo priemonių reikia:
- Jei sergate lėtine kepenų arba inkstų liga, apie tai informuokite gydytoją, kad jis galėtų koreguoti dozę.
- Jeigu vaikas serga bronchine astma arba skrandžio turinio grįžimu (refliuksu) į stemplę, tai, prieš jam duodant šio vaisto, reikia pasikonsultuoti su gydytoju.
- Gydantis šiuo vaistu, nepatartina vartoti alkoholinių gėrimų ar vaistų, kurių sudėtyje yra alkoholio. Alkoholinių gėrimų ar vaistų, kurių sudėtyje yra alkoholio, vartojimas sustiprina mieguistumo poveikį.
- Jei pacientas serga cukriniu diabetu, arba jei cukraus kiekis maiste ribojamas dėl kitos priežasties, reikia atsižvelgti į tai, kad pusėje matavimo šaukšto (2,5 ml) yra 1,875 g, o visame matavimo šaukšte (5 ml) - 3,75 g cukraus.
- Jei atkosima skreplių, šiuo vaistu kosulio slopinti negalima. Skreplių atkosėjimas yra labai natūralus apsigynimo mechanizmas, būtinas bronchų sekretui valytis.
- Pradėję kosėti iš krūtinės, jei kartu yra paburkimas, taip pat jei atkosite skreplių ar karščiuojate, pasikonsultuokite su gydytoju.
- Jei sergate lėtine (ilgalaike) bronchų ar plaučių liga ir atkosite skreplių, būtinai pasikonsultuokite su gydytoju.

Kitų vaistų vartojimas
Šio vaisto sudėtyje yra folkodino, kuris slopina kosulį, ir chlorfenamino, kuris šalina histamino poveikius. Šių komponentų ar kitų medžiagų nuo kosulio yra ir kai kurių kitų vaistų sudėtyje.
Nevartokite kartu tokių vaistų, kad neviršytumėte didžiausios rekomenduojamos dozės.
Hexapneumine Children negalima vartoti kartu su kitais vaistais, kurie skystina bronchų sekretą (skatina atsikosėjimą ar skystina gleives).

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Nėščiosioms patartina nevartoti šio vaisto. Jei šį vaistą vartojanti moteris pastoja, apie tai ji turėtų kiek įmanoma greičiau informuoti gydytoją. Tik jis gali tinkamai koreguoti gydymą.
Folkodino išsiskiria į motinos pieną.
Jei žindyvė vartoja kodeiną (šis vaistas veikia labai panašiai į folkodiną) labai didelėmis dozėmis, šis vaistas kūdikiui gali sukelti kvėpavimo sustojimą ir sumažinti raumenų tonusą. Heksapneumino, kaip ir kodeino, žindyvėms vartoti negalima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Pažymėtina, kad šis vaistas gali sukelti mieguistumą. Tai ypač svarbu asmenims, kurie vairuoja transporto priemonę ar dirba su technika. Alkoholinių gėrimų ar vaistų, kurių sudėtyje yra alkoholio, vartojimas sustiprina šį poveikį

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Hexapneumine Children medžiagas
Šio vaistinio preparato sudėtyje yra 5 tūrio % etanolio (alkoholio), t. y. 5 ml matavimo šaukšte yra 200 mg etanolio (atitinka 5 ml alaus).
Vaistinio preparato sudėtyje esantis natrio metilparahidroksibenzoatas (E219) gali sukelti alerginių reakcijų, kurios gali būti uždelstos.
Šio vaistinio preparato sudėtyje yra sacharozės (cukraus) (5 ml matavimo šaukšte yra 3,75 g). Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.
Vaisto sudėtyje esantis azodažiklis saulėlydžio geltonasis (E110) gali sukelti alerginių reakcijų.


3. KAIP VARTOTI HEXAPNEUMINE CHILDREN

Hexapneumine Children visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Šis vaistas skirtas tik tiems vaikams, kurie sveria daugiau kaip 15 kg (t.y. nuo 30 mėn. iki 15 metų). Negalima viršyti dozės arba kartu vartoti kitų vaistų nuo kosulio.
Įprastinės dozės:
- vaikams iki 8 metų - pagal gydytojo nurodymą;
- vaikams, kurių svoris 25-30 kg (t.y. 8-10 metų), vienkartinė dozė yra pusė matavimo šaukšto (2,5 ml). Esant reikalui, ji vartojama kas 4 val. Negalima vartoti daugiau kaip 6 dozių per parą;
- vaikams, kurių svoris 30-50 kg (t.y. 10-15 metų), vienkartinė dozė yra vienas matavimo šaukštas (5 ml). Esant reikalui, ji vartojama kas 4 val. Negalima vartoti daugiau kaip 6 dozių per parą.
Ryšys tarp amžiaus ir kūno svorio yra orientacinis.
Pasinaudojus matavimo šaukštu, jį reikia nuplauti.
Jeigu manote, kad Hexapneumine Children veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pavartojus per didelę Hexapneumine Children dozę
Perdozavus reikia pasikonsultuoti su gydytoju.

Pamiršus pavartoti Hexapneumine Children
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Hexapneumine Children, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Alerginės reakcijos:
- odos bėrimas (eritema, egzema, purpura, dilgėlinė);
- angioneurozinė edema (dilgėlinė su stipriu veido ir kaklo tinimu, dėl kurio gali sutrikti kvėpavimas);
- anafilaksinis šokas.
Svarbus nepageidaujamas poveikis yra baltųjų kūnelių (leukocitų) skaičiaus sumažėjimas, kuris pasireiškia prasidėjusiu karščiavimu su infekcijos simptomais arba be jų.
Nenormaliai sumažėjęs kraujo plokštelių (trombocitų) skaičius gali sąlygoti kraujavimą iš nosies ar dantenų.
Kiti mažesni nepageidaujami poveikiai
- mieguistumas, sumažėjęs budrumas;
- sutrikęs kvėpavimas (bronchų susiaurėjimas);
- sutrikusi atmintis ir dėmesio sutelkimas, galvos sukimasis;
- pablogėjusi judesių koordinacija, drebulys;
- konfūzija, haliucinacijos;
- burnos džiūvimas, sutrikusi akomodacija, šlapimo susilaikymo pavojus, vidurių užkietėjimas, palpitacija, sumažėjęs kraujospūdis;
- pykinimas, vėmimas
Rečiau gali atsirasti sujaudinimo požymių: psichomotorinis sujaudinimas, nervingumas, nemiga.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.


5. KAIP LAIKYTI HEXAPNEUMINE CHILDREN

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.
Pirmą kartą atidarius buteliuką, sirupo tinkamumo laikas - 8 dienos.

Ant dėžutės ir buteliuko etiketės po „Tinka iki" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Hexapneumine Children vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


6. KITA INFORMACIJA

Hexapneumine Children sudėtis

- Veikliosios medžiagos yra folkodinas, chlorfenamino maleatas ir biklotimolis. 5 ml sirupo (viename matavimo šaukšte) yra 5 mg folkodino, 0,5 mg chlorfenamino maleato, 7,5 mg biklotimolio.
- Pagalbinės medžiagos yra etanolis (95%), saulėlydžio geltonasis FCF (E110), sacharozė, Guaro galaktomanas, natrio metilparahidroksibenzoatas (E219), citrinų rūgštis monohidratas, natrio citratas, apelsinų skonio medžiaga (etanolis 70 %, apelsinų Valencia Floride eterinis aliejus, natūralioms medžiagoms identiškos skonio medžiagos (levolinalolis, citralis, etilo butiratas, etilo heksaonatas ir
Šis vaistas skirtas tik tiems vaikams, kurie sveria daugiau kaip 15 kg (t.y. nuo 30 mėn. iki 15 metų). Negalima viršyti dozės arba kartu vartoti kitų vaistų nuo kosulio.
Įprastinės dozės:
vaikams iki 8 metų - pagal gydytojo nurodymą;
vaikams, kurių svoris 25-30 kg (t.y. 8-10 metų), vienkartinė dozė yra pusė matavimo šaukšto (2,5 ml). Esant reikalui, ji vartojama kas 4 val. Negalima vartoti daugiau kaip 6 dozių per parą;
vaikams, kurių svoris 30-50 kg (t.y. 10-15 metų), vienkartinė dozė yra vienas matavimo šaukštas (5 ml). Esant reikalui, ji vartojama kas 4 val. Negalima vartoti daugiau kaip 6 dozių per parą.
Ryšys tarp amžiaus ir kūno svorio yra orientacinis.
Pasinaudojus matavimo šaukštu, jį reikia nuplauti.
Jeigu manote, kad Hexapneumine Children veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas