Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

TIK INTERNETE
IDUN MINERALS makiažo sumaišymo/suliejimo šepetėlis, Nr. 8011, 1vnt.

IDUN MINERALS makiažo sumaišymo/suliejimo šepetėlis, Nr. 8011, 1vnt.

Kosmetika
Prekės kodas: 734007478011

Specialiai sukurtas „IDUN Minerals“ produktams.

-25%
14,24
18,99 € *
* www.eurovaistine.lt galiojanti įprastinė kaina

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Specialiai sukurtas „IDUN Minerals“ produktams.Makiažo sumaišymo/suliejimo šepetėlis skirtas makiažo pagrindui, skaistalams ir kitoms makiažo priemonėms aplikuoti.

Šepetėlis gali būti naudojamas visų rūšių biriems ir kreminiams produktams aplikuoti, norint išgauti ypač gražų, vadinamąjį „HD“, efektą. Taip pat tinka nepriekaištingam makiažo užbaigimui, makiažo priemonių suliejimui.

Pagamintas iš ypač aukštos kokybės sintetinio pluošto – taklono.

Pagaminta nekenkiant gyvūnams.

Taklonas – ypač aukštos kokybės sintetinis pluoštas. Šepetėlių šereliai, pagaminti iš taklono, yra ypač minkšti ir švelnūs. Taklonas – sintetinė medžiaga, todėl šereliai yra 100 proc. saugūs – nedirginantys ir nealergizuojantys odos.

Sintetiniai šepetėliai taip pat yra higieniškesni nei natūralaus plauko šepetėliai, kadangi natūralaus plauko paviršius yra netaisyklingas, porėtas, jame daug lengviau kaupiasi dulkės, kosmetikos priemonės, negyvosios odos ląstelės, bakterijos ir chemikalai, kuriuos sunku išvalyti. Taklono šerelių paviršius yra lygus, todėl jie kaupia mažiau purvo ir juos lengviau prižiūrėti.

Šepetėlį tarp naudojimų rekomenduojama valyti su „IDUN Minerals“ makiažo šepetėlių valikliu ir bent kas dvi savaites išplauti su muilu ir vandeniu.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas