Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

IWOSTIN PERFECTIN LUCIDIN profesionalus rūgštinis šveitiklis odai su pigmentinėmis dėmėmis, 30 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 209028

Jau po pirmojo panaudojimo oda akivaizdžiai atjaunėja, o po 7 dienų* atrodo jaunatviškesnė ir skaistesnė, įgauna vienodesnį atspalvį**.

Pranešti, kai prekė atsiras.

Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Jau po pirmojo panaudojimo oda akivaizdžiai atjaunėja, o po 7 dienų* atrodo jaunatviškesnė ir skaistesnė, įgauna vienodesnį atspalvį**.Sudėtyje esančios rūgštys nušveičia epidermį, paskatindamos aktyviųjų sudedamųjų dalių įsiskverbimą į odą:

  • glikolio rūgštis pasižymi šveičiamuoju poveikiu, skatina ląstelių atsinaujinimą, šviesina pigmentines dėmes;
  • „Dermahite® NF LS“ – aktyviųjų medžiagų, kurios kartu skatina viena kitos aktyvumą, kompleksas: ferulo rūgštis padeda šviesinti pigmentines dėmes, gliukono rūgštis padeda mažinti melanocitų aktyvumą, o citrinų rūgštis švelniai šveičia epidermį;
  • „Melavoid“ padeda slopinti melanino gamybą ir užtikrinti vienodesnį veido odos atspalvį. 

 

*74 proc. tiriamųjų patvirtino, kad priemonė po 7 dienų pašviesina odą.
**78 proc. tiriamųjų patvirtino, kad priemonė mažina hiperpigmentaciją ir odos atspalvis tampa vienodesnis.
Taikomieji tyrimai atlikti Nepriklausomame mokslinių tyrimų centre, įgaliotame „Iwostin Laboratory“, poveikis po 7* ir 21** naudojimo dienos. 

Šveitiklį naudokite vakare, ant nuvalytos veido odos, venkite akių ir lūpų srities. Kurso metu apsaugai nuo UV spindulių dieną naudokite produktus su ne mažesniu nei 30 SPF, pvz., „Iwostin Solecrin SPF 50+“ kremą ar emulsiją. 3–4 savaites šveitikliu tepkitės kiekvieną vakarą, vėliau 1–2 kartus per savaitę. 


Įspėjimai. Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite naudojimo instrukciją. Venkite per ilgo buvimo saulėje. Tik išoriniam naudojimui.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas