Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

IWOSTIN PERFECTIN PURRITIN profesionalus rūgštinis šveitiklis riebiai ir spuogų varginamai odai, 30 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 209029

Jau po pirmojo panaudojimo oda akivaizdžiai atjaunėja, o po 7 dienų atrodo sveikesnė, išsivalo ir akivaizdžiai sumažėja odos poros*.

23,99

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Jau po pirmojo panaudojimo oda akivaizdžiai atjaunėja, o po 7 dienų atrodo sveikesnė, išsivalo ir akivaizdžiai sumažėja odos poros*.Sudėtyje esančios rūgštys nušveičia epidermį, paskatindamos aktyviųjų sudedamųjų dalių įsiskverbimą:  

  • migdolų rūgštis, laktobioninė rūgštis, α- ir β-hidroksi rūgštys pasižymi šveičiamuoju poveikiu, išvalo odos poras ir neleidžia susidaryti inkštirams. Jos padeda normalizuoti riebalinių liaukų darbą bei suteikia odai matiškumo ir švelnumo**;
  • „Zincidone®“ – padeda reguliuoti odos riebalų išskyrimą ir apsaugoti nuo spuogų pažeidimų;
  • „Eurol BT“ – natūralus augalų ekstraktas, pasižymintis odą raminančiomis, regeneruojančiomis ir antioksidacinėmis savybėmis.

 

*78 proc. respondentų patvirtino, kad priemonė veiksmingai šveičia odą, atkemša ir išvalo odos poras.
**76 proc. respondentų patvirtino, kad priemonė suteikia veido odai švelnumo.
Taikomieji tyrimai atlikti Nepriklausomame mokslinių tyrimų centre, įgaliotame „Iwostin Laboratory“, poveikis po 7* ir 21** naudojimo dienos.  

Šveitiklį naudokite vakare, ant nuvalytos veido odos, venkite akių ir lūpų srities. Kurso metu apsaugai nuo UV spindulių dieną naudokite produktus su ne mažesniu nei 30 SPF, pvz., „Iwostin Solecrin SPF 50+“ kremą ar emulsiją. 3–4 savaites šveitikliu tepkitės kiekvieną vakarą, vėliau 1–2 kartus per savaitę.


Įspėjimai. Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite naudojimo instrukciją. Venkite per ilgo buvimo saulėje. Tik išoriniam naudojimui.

Jus taip pat gali dominti

Peržiūrėtos prekės

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas