Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

JOHN MASTERS ORGANICS  apimties suteikiančios putos plaukams, 177 ml
E-PREKĖ

JOHN MASTERS ORGANICS apimties suteikiančios putos plaukams, 177 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 669558500419

Šios besvorės plaukų putos, pagamintos iš sertifikuotų ekologiškų žaliavų, akimirksniu pakelia ir fiksuoja plaukus bei suvaldo pasišiaušusius ir nepaklusnius plaukus.

28,59

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Šios besvorės plaukų putos, pagamintos iš sertifikuotų ekologiškų žaliavų, akimirksniu pakelia ir fiksuoja plaukus bei suvaldo pasišiaušusius ir nepaklusnius plaukus.Formulėje nėra aerozolio, taigi ją lengva paskirstyti ant plaukų, sukuriant besvorę apimtį, stiprinant ir suteikiant plaukams blizgesio. Saugios naudoti dažytiems plaukams. Tinka visų tipų plaukams, nuo tiesių iki garbanotų. Tinka naudoti kasdien.


Sudėtyje esančioje žaliojoje arbatoje yra daug antioksidantų, ji  saugo plaukus nuo laisvųjų radikalų. Senegalinių akacijų guma suteikia apimties. Bolivinės balandos, turinčios daug vitaminų ir mineralų, stiprina plaukus, suvaldo besiveliančius plaukus, suteikia blizgesio. Sojų baltymai stiprina plaukų šaknis, dėl to plaukai atrodo tankesni ir pilnesni.

Išspauskite putų iš buteliuko ir užtepkite ant drėgnų plaukų šaknų. Tolygiai paskirstykite, modeliuokite įprastai ir džiovinkite plaukų džiovintuvu.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas