Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

TIK INTERNETE
PHILIPS SONICARE antgalis tarpdantėms AIRFLOSS ULTRA NOZZLE HX8032/07, 2 vnt.

PHILIPS SONICARE antgalis tarpdantėms AIRFLOSS ULTRA NOZZLE HX8032/07, 2 vnt.

Burnos higienos priemonė
Prekės kodas: 871010370835

Nenuosekliai naudojantiems tarpdančių siūlą „AirFloss Ultra“ antgalis – lengviausias būdas veiksmingai išvalyti tarpdančius.

-25%
9,37
12,49 € *
* www.eurovaistine.lt galiojanti įprastinė kaina

Kartu perkamos prekės

Burnos higienos priemonė

Nenuosekliai naudojantiems tarpdančių siūlą „AirFloss Ultra“ antgalis – lengviausias būdas veiksmingai išvalyti tarpdančius.Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad tai taip pat veiksminga kaip ir tarpdančių siūlas, bei galėsite džiaugtis sveikomis dantenomis **

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad naudojant „Philips Sonicare AirFloss Ultra“ antgalius dantenos yra sveikesnės, taip pat, kaip ir naudojant tarpdančių siūlą.** Sveikesnės dantenos per dvi savaites.

 

Pašalina iki 99,9 % apnašų***

Gydomose zonose pašalina iki 99,9 % apnašų.***

 

Padeda išvengti ertmių tarpdantėse

Su „Philips Sonicare AirFloss Ultra“ antgaliu švelniai išvalysite apnašas, kurių nepasiekėte šepetėliu, todėl tarpdantėse nesiformuos ertmės.

 

Oro ir mikrolašelių technologija

Kliniškai patvirtinti rezultatai gauti pritaikius unikalią technologiją, kai naudojant orą ir burnos skalavimo skystį arba vandenį švelniai išvalomi tarpdančiai ir sritis prie dantenų.

 

Efektyvus antgalis

Naujasis „AirFloss Ultra“ antgalis valo dar stipresniu oro ir mikrolašelių srautu, todėl jis yra itin efektyvus ir ekonomiškas.

 

Pritaikomi trijų pliūpsnių nustatymai

„AirFloss Ultra“ antgalio purškimo galingumą galite reguliuoti taip, kaip jums patinka. Galite rinktis, kad spustelėjus aktyvinimo mygtuką būtų atliktas vienas, du arba trys įpurškimai.

 

Lengvas būdas išsiugdyti sveiką įprotį

Interproksimalinis valymas labai svarbus visos burnos sveikatai. Naudodami „AirFloss“ lengvai išvalysite giliose tarpdantėse esančias sritis ir išsiugdysite sveiką įprotį.

 

    * pacientai, turintys nedidelį arba vidutinį dantenų uždegimą, naudojo kartu su įprastu dantų šepetėliu ir antibakteriniu burnos skalavimo skysčiu; „AirFloss“ skirtas žmonėms, kurie tarpdančius valo nereguliariai, įprasti prie kasdienės tarpdančių valymo procedūros. Daugiau informacijos rasite Palaikymo skirtuke, klausimuose ir atsakymuose.    

* * Tyrimas atliktas laboratorijoje, individualūs rezultatai gali skirtis.

Prieš pradėdami naudotis prietaisu atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukciją, kurią rasite pakuotės viduje arba specialiame permatome vokelyje priklijuotame prie pakuotės.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas