Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

LOVEA purškiamasis drėkinamasis apsauginis losjonas deginimuisi saulėje, SPF 15, 200 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 350677053315

Atsparus vandeniui. Sudėtyje tik 100 proc. mineraliniai filtrai nuo saulės spindulių, kurie efektyviai apsaugo odą nuo nudegimų, suteikdami vidutinio stiprumo apsaugą. Be parabenų.

14,78

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Atsparus vandeniui. Sudėtyje tik 100 proc. mineraliniai filtrai nuo saulės spindulių, kurie efektyviai apsaugo odą nuo nudegimų, suteikdami vidutinio stiprumo apsaugą. Be parabenų.Ši priemonė ne tik apsaugo Jūsų odą nuo žalingo UVA ir UVB spindulių poveikio, bet ir drėkina odą deginimosi metu. Purškiamąją apsauginę priemonę lengva paskirstyti ant odos, prieš mėgaujantis saulės voniomis. Ypač rekomenduojame siekiant greitos ir efektyvios apsaugos nuo saulės. Džiaukitės saule savo ritmu!

Prekės savybės Natūralus
SPF 15

30 ml priemonės paskirstykite tolygiai ant viso kūno ir veido odos prieš deginimąsi saulėje. Sumažinę tepamos priemonės kiekį, galite sumažinti ir jos teikiamą apsaugą nuo žalingų spindulių. Periodiškai pasitepkite iš naujo. Net ir su apsauginiais saulės kremais venkite ilgo deginimosi, ypač buvimo saulėje 12–16 val. Netinka vaikams iki 3 m. Neleiskite kūdikiams ir vaikams iki 3 m. būti tiesioginėje saulėje.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas