Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

GERA KAINA
LOVEA sausasis aliejus deginimuisi saulėje, SPF 30, 200 ml

LOVEA sausasis aliejus deginimuisi saulėje, SPF 30, 200 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 350677063303

Sausasis aliejus apsaugo Jūsų odą nuo UVA ir UVB spindulių ir optimizuoja įdegį. Neriebios konsistencijos aliejus greitai susigeria į odą, ji lieka ypač švelni. Atsparus vandeniui, be parabenų.

-25%
12,46
16,61 € *
* www.eurovaistine.lt galiojanti įprastinė kaina

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Sausasis aliejus apsaugo Jūsų odą nuo UVA ir UVB spindulių ir optimizuoja įdegį. Neriebios konsistencijos aliejus greitai susigeria į odą, ji lieka ypač švelni. Atsparus vandeniui, be parabenų.Ypač lengvos konsistencijos priemonė Jūsų saugiam įdegiui. Jokio riebumo ar lipnumo pojūčio, o tik apsauga nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Jeigu nemėgstate riebių kremų ir siekiate kuo greitesnio įsigėrimo, sausasis aliejus yra kaip tik Jums. Papildytas „monoï de Tahiti“, Polinezijos grožio aliejumi, kuris drėkina ir regeneruoja odą, suteikia jai aksominio švelnumo ir apgaubia subtiliu aromatu. Neriebios konsistencijos aliejus greitai susigeria į odą, ji lieka ypač švelni.

Prekės savybės Natūralus
SPF 30

30 ml aliejaus paskirstykite tolygiai ant viso kūno odos prieš deginimąsi saulėje. Sumažinę naudojamos priemonės kiekį, galite sumažinti ir apsaugą nuo saulės. Periodiškai pasitepkite dar kartą. Venkite ilgo deginimosi, ypač buvimo saulėje 12–16 val. Netinka vaikams iki 3 m. Neleiskite kūdikiams ir vaikams iki 3 m. būti tiesioginėje saulėje. Nerekomenduojama jautriai odai bei pirmais kartais būnant saulėje. Nepurkškite palei ugnį ar kitą karščio šaltinį.

Panašios prekės

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas