Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

Specialisto konsultacija - Dantų implantacija

Užduokite klausimą specialistui
Jūsų klausimą specialistai gauna paštu ir atsako čia - mūsų tinklalapyje.
Kiekvieną savaitę specialistas atsako į 10 klausimų, kuriuos rasite čia.
Atsakyti klausimai
 • Mano dukrai 7 metai. Gydytoja - odontologė perspėjo, kad mergaitei reikia pakirpti lūpos pasaitėlį, bet mergaitė bijo, nesusitariam. Ar įmanoma tokią operaciją atlikti su pilna nejautra ar yra galbūt kitų būdų?

   Laba diena,

  jei mergaitės baimė išties stipri, rekomenduojame procedūrą atlikti vietinėje nejautroje. Vilniaus Denticijoje atliekama intraveninė sedacija, tai tarsi lengva narkozės forma, į veną lašinant vaistus. Per visą procedūrą Jūsų mergaitė jausis rami, apsnūdusi, nejus baimės, o tai, kas buvo atliekama gydymo metu, prisimins iš dalies arba visiškai neprisimins. Pradžiai registruokitės konsultacijai dėl sedacijos, tel.: +370 698 521 64, klinikos adresas - V.Grybo g. 32/10, Vilnius.

   
 • Sveiki, pas mane visai neseniai išdygo protinis dantis dešinioje pusėje, tačiau dygdamas jis kliudė krūminį dantį, dabar protinis dantis yra pusiau išlindęs, pusiau palinkęs po krūminių dantimi, jaučiu skausmą kramtant, pučiant žandą skauda apatines dantenas, spėju, kad apsilankiusi pas odontologą išgirsiu atsakymą, kad laukia operaciją.

   Sveiki, rekomenduojame nedelsti ir registruotis vizitui pas burnos chirurgą. Ar bus reikalinga operacija, gydytojas įvertins konsultacijos metu. Tačiau kuo ilgiau lauksite, tuo komplikacijos gali didėti. Lauktume Jūsų Vilniaus Denticijoje, adresu Grybo g. 32/10. Kontaktinę klinikos informaciją rasite www.vilniausdenticija.lt. Registruokitės vizitui pas burnos chirurgą Andrių Petrauską.

 • labas vakaras pas mane kairiajame zandikaulyje virsutines dantenos kai kur iskilusios o kai kur visiskai atrodo kad nera kas cia galetu buti(5m.esu patyrusi smurta pastoviai gaudavau per ta zandikauli)buvo didelis pulinys baisiai istines operavo ir po operacijos visiskai kaire puse atrodo kaip kazkoks idubimas butu

   Laba diena, būtina konsultacija,  kurios metu gydytojas tiksliai įvardintų esamą problemą. Rekomenduojame nedelsti ir registruotis vizitui. Kuo anksčiau pradėsite spręsti problemą, tuo ir išlaidos gydymui bus mažesnės. Lauksime Jūsų! Denticija.

 • Man 57m. Dešniajiame apatiniame žandykaulyje netekau 2-jų kruminių dantų. Norečiau juos atstatyti. Ką pasiulisite ir maždaug kiek tai kainuotu .

   Sveiki, 2-jų dantų atkūrimui reikia sriegti implantus. Pirmo implanto įsriegimo kaina 2000 Lt, antrajam taikome 200 Lt nuolaidą. Implantui prigijus (gijimas trunka iki 3 mėn.) ant  implanto formuojame dirbtinį dantį, t. y. velkame vainikėlį. Vainikėliai gali būti pagaminti iš metalo keramikos, bemetalės keramikos, cirkonio. Krūminiams dantims rekomenduotume bemetalę keramiką, dėl atsparumo kramtymo jėgai ir estetikos. Vainikėlių kaina svyruoja nuo 800 iki 1400 Lt.

  Rekomenduojame Jums nedelsti ir kuo skubiau registruotis konsultacijai vienoje iš Denticijų. Konsultacijos metu kartu su gydytoju detaliau aptarsite Jums tinkamiausias gydymo metodikas. Sudarysime asmeninį, alternatyvų gydymo planą – sąmatą. Laukiame Jūsų.

   
 •  Sveiki, turiu problema su priekiniu dančiu, dėl  odontologo blogo darbo buvo pasalintas visiškai .Dabar norėčiau  įsidėti implantą. Esu užimtas, todėl noriu paklausti ar yra galimybe įdėti per viena apsilankymą. Ir kokia gali būti apytiksle to kaina. Dėkui už atsakymą.

   Sveiki, vieno vizito metu implantas bus įsriegtas. Po įsriegimo praėjus keletui mėn. vyks protezavimas, t.y. ant implanto velkamas protezas. Implantacijos kaina ~2000 Lt, protezo kaina priklausys nuo protezo rūšies, kurią pasirinksite, t.y. arba metalo, arba bemetalė keramika. Registruokitės vizitui, kartu su gydytoju išsamiai viską aptarsite.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas