Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

Miramile tonsil burnos ir gerklės purškalas, 30 ml

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 764015306039

Esant gerklės ir ryklės skausmui.

5,64

Kartu perkamos prekės

Medicinos priemonė

Esant gerklės ir ryklės skausmui.Pernelyg didelė balso stygų įtampa (ilgas kalbėjimas garsiai, dainavimas), šaltas oras, sausas oras (dėl oro kondicionavimo, perkaitintų kambarių, skrendant lėktuvu), sportas ar mankšta, smulkios svetimkūnių dalelės, esančios ore (dulkės, žiedadulkės), gali išdžiovinti gerklę ir ją dirginti. Jei gleivinė sudirgusi ir nusilpusi, mikrobai žymiai lengviau įsiskverbia į mūsų organizmą. „Miramile® tonsil“ burnos ir gerklės purškalo sudėtyje esantys augaliniai aliejai (šaltalankių aliejus, medetkų aliejus, rapsų aliejus) suformuoja apsauginę plėvelę, palaikančią gleivinės vientisumą ir saugančią ją nuo išorinių žalingų veiksnių ir patogenų, o dėl drėkinančio ir minkštinančio poveikio gali padėti nuraminti sudirgusią gleivinę ir sumažinti uždegimo simptomus (sausumą, kutenimą, sunkumą nuryti, svetimkūnio pojūtį gerklėje ir kt.). Eteriniai aliejai suteikia malonų skonį ir kvapą, o amonio glicirizatas – saldų skonį. „Miramile® tonsil“ burnos ir gerklės purškalas vartojamas kaip pagalbinė priemonė skaudančiai burnai ar gerklei (pvz., peršalus, esant tonzilitui, faringitui, laringitui, stomatitui, gingivitui), taip pat norint apsaugoti sudirgintą burną ar gerklę, sudrėkinti gerklės ir ryklės gleivinę, sumažinti infekcijos sukeltą gleivinių paburkimą, pagerinti natūralią gerklės funkciją ar dezodoruoti burnos ertmę.


Sudėtis: šaltalankių aliejus, miros aliejus, medetkų aliejus, apelsininių citrinmedžių aliejus, karčiųjų migdolų aliejus, čiobrelių eterinis aliejus, pipirmėčių eterinis aliejus, rapsų aliejus, amonio glicirizatas.

Vartoti į burną ir ryklę. Prieš vartodami supurtykite purškalo pakuotę, pasukite purkštuką į save, purkštuko antgalį pasukite 90⁰ kampu, nukreipkite purškalo galvutę į gerklės sritį ir 1–2 kartus papurkškite. Purkšdami „Miramile® tonsil“, buteliuką laikykite vertikaliai. Purškimo metu patariama sulaikyti kvėpavimą. Suaugusiesiems ir 2 metų ar vyresniems vaikams purkškite 2–3 kartus per dieną.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas