Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

TIK INTERNETE
MULTI-MAM BABYDENT gelis, 15 ml
E-PREKĖ

MULTI-MAM BABYDENT gelis, 15 ml

Burnos higienos priemonė
Prekės kodas: 871420785150

Padeda ir nuramina nemalonius pojūčius dygstant dantukams. 

5,55

Kartu perkamos prekės

Burnos higienos priemonė

Padeda ir nuramina nemalonius pojūčius dygstant dantukams. „Multi-Mam BabyDent“ – raminamojo poveikio gelis, specialiai skirtas vaikams su dygstančiais dantukais:
- yra natūralus, saugus ir nekenksmingas prarijus;
- sudėtyje nėra alkoholio, konservantų bei gyvulinės kilmės medžiagų;
- be saldiklių, neturi poveikio dantukams;
- malonaus skonio;
- be chemikalų ir anestezuojančių medžiagų;
- sudėtyje yra patentuotas 2QR kompleksas.


Kaip veikia „MultiMam BabyDent“:
„MultiMam BabyDent“ padeda sumažinti ir nuraminti nemalonius pojūčius dygstant dantukams,  taip pat sumažinti patinimą. „MultiMam BabyDent“ išsiskiria puikiomis bio-adhezinėmis savybėmis ir švelniai padengia pažeistas ir paburkusias dantenas. Gelio pagrindas yra patentuotas bioaktyvusis 2QR kompleksas. Pagrindinė medžiaga gaunama iš augalų ir turi bioaktyviųjų molekulių, vadinamų polisacharidais. 

 

Sudėtis

Galactoarabinan Polyglucoronic Acid Crosspolymer*, Xylitol, Hyaluronic acid
*2QR-complex: patentuotas bio-active polisacharidas.

Multi-Mam BabyDent gelio spalva gali skirtis. Tai susiję su natūraliu ingredientu - 2QR-complex. Dėl šios priežasties, gelio spalva gali varijuoti nuo skaidriai gelsvos iki tamsiai gintarinės spalvos. Spalva neturi įtakos produkto efektyvumui ir saugumui.

Prekės savybės Natūralus
Tinka alergiškiems
Tinka diabetikams

Tepti „Multi-Mam BabyDent“ gelį ant jautrių dantenų, kai reikia nuraminti vaiką dėl nemalonių pojūčių dygstant dantukams. Švelniais masažuojamaisiais judesiais užtepti gelio ant jautrių vietų su švariu pirštu arba mažu minkštu šepetėliu. Norėdami, kad veikimo laikas būtų ilgesnis, stenkitės kurį laiką neduoti vaikui gerti ir, jeigu įmanoma, neleiskite vaikui nusilaižyti gelio nuo dantenų. Geresniam raminančiam efektui užtikrinti „Multi-Mam BabyDent“ gali būti laikomas šaldytuve (2–8 laipsnių temperatūroje). Gelis gali padėti akimirksniui nuraminti nemalonius pojūčius. Kitas priimtinas vartojimo būdas: užtepti nedidelį kiekį tiesiai ant žinduko ar kramtymo žiedo, kur jis kontaktuos su jautriomis dantenomis. „Multi-Mam BabyDent“ malonus minkštas gelis, kuris gali būti naudojamas odos bėrimams ar jautrumui mažinti esant padidėjusiam seilėtekiui aplink burną. Vartojimas esant padidėjusiam seilėtekiui: patepti nedidelį kiekį gelio ant sudirgusios odos aplink burnytę.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas