Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

MUUMI® sauskelnės-kelnaitės BABY WALKERS JUNIOR, 6 dydis, 12-20 kg, 36 vnt.
E-PREKĖ

MUUMI® sauskelnės-kelnaitės BABY WALKERS JUNIOR, 6 dydis, 12-20 kg, 36 vnt.

Pramoninė prekė
Prekės kodas: 641410059425

Ekologiškos ypač aukštos kokybės  „Muumi®“ sauskelnės pagamintos tik iš saugių ir natūralių medžiagų. Tinka aktyviems ir ypač alergiškiems vaikams.

23,79

Kartu perkamos prekės

Pramoninė prekė

Ekologiškos ypač aukštos kokybės  „Muumi®“ sauskelnės pagamintos tik iš saugių ir natūralių medžiagų. Tinka aktyviems ir ypač alergiškiems vaikams.Ypač aukštos kokybės  suomiškos „Muumi®“ sauskelnės-kelnaitės yra švelnios jautriai kūdikio odelei, pagamintos tik iš natūralių ir saugių medžiagų. Kokybę užtikrina ISO kokybės standartai, Nordic SWAN ekosertifikatas ir tai, kad visos sauskelnės gaminamos toje pačioje gamykloje.


Išskirtiniais „Muumi®“ personažais pažymėtos sauskelnės ‒ itin tamprios bei elastingos juosmens srityje, yra laidžios orui, puikiai tinka aktyviems mažyliams. Papildomi grioveliai ir juostelės užtikrina didesnę apsaugą nuo pratekėjimo, o patogi kelnaičių forma palengvina jų uždėjimą ir nuėmimą.


Sukurtos bendradarbiaujant su dermatologais, pediatrais ir Suomijos alergijos ir astmos asociacijos ekspertais. Be kvapiklių ir losjonų, chloro, optinių baliklių, latekso, formaldehido bei ftalatų. Tinka ypač alergiškiems vaikams, nedirgina odos.


Skirtos 12‒20 kg vaikams. Pakuotėje ‒ 36 vnt.

Prekės savybės Natūralus
Ekologiškas
Tinka alergiškiems
Svoris 12 - 20 kg
Dydis 6

Užmaukite sauskelnes-kelnaites kūdikiui.


Uždusimo rizikai išvengti laikykite naujas bei panaudotas sauskelnes-kelnaites ir pakuotę toliau nuo vaikų.

Panašios prekės

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas