Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

GERA KAINA
PHARMACERIS H intensyvi plaukų augimą skatinanti priemonė STIMUFORTEN, 125 ml

PHARMACERIS H intensyvi plaukų augimą skatinanti priemonė STIMUFORTEN, 125 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 590071715851

Priemonė skirta tiek moterims, tiek vyrams, kuriems laikinai ir pirma laiko suaktyvėja plaukų slinkimas. Ji padeda kovoti su plaukų plonėjimu ir plikimu, susijusiais su genetiniais, hormoniniais (androgeninė alopecija) arba aplinkos veiksniais. Ji veiksmingai sumažina plaukų slinkimą, atsiradusį dėl ilgalaikio gydymo vaistais, streso, nuovargio, bendro silpnumo (pvz., susijusio su dieta), taip pat dėl mažesnio hormonų kiekio, pvz., po nėštumo. Tinka jautriai galvos odai.

-25%
9,89
13,19 € *
* www.eurovaistine.lt galiojanti įprastinė kaina

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Priemonė skirta tiek moterims, tiek vyrams, kuriems laikinai ir pirma laiko suaktyvėja plaukų slinkimas. Ji padeda kovoti su plaukų plonėjimu ir plikimu, susijusiais su genetiniais, hormoniniais (androgeninė alopecija) arba aplinkos veiksniais. Ji veiksmingai sumažina plaukų slinkimą, atsiradusį dėl ilgalaikio gydymo vaistais, streso, nuovargio, bendro silpnumo (pvz., susijusio su dieta), taip pat dėl mažesnio hormonų kiekio, pvz., po nėštumo. Tinka jautriai galvos odai.Veiksmingumas patvirtintas tyrimais. Dermatologiškai  patikrinta, gerai toleruojama, hipoalerginė priemonė. Sudėtyje nėra parabenų, alkoholio, silikono darinių, dažiklių, alergenų.

Veikimas: Tai speciali priemonė su unikaliu veikliųjų medžiagų – natūralaus augimo faktoriaus ir kofeino – deriniu, kurių poveikis dvejopas: užkerta kelią plaukų slinkimui ir stimuliuoja naujų plaukų augimą. Šios medžiagos veikia plaukų svogūnėlius, pagerina kapiliarų kraujotaką ir ląstelių oksigenaciją, taip sulėtina plaukų senėjimą, pagreitina jų natūralų augimą ir pailgina plaukų gyvenimo trukmę (anageninę fazę). Dėl to sumažinamas įvairių veiksnių sukeltas pirmalaikis plaukų slinkimas, plaukų plonėjimas ir plikimas. Moksliniais tyrimais patvirtinta, kad šios sudėties medžiagos sužadina neaktyvių plaukų folikulų genus, kad iš folikulų išaugtų nauji plaukai, vadinamieji „persiko pūkeliai“ (lot. vellus), kurie pastebimai padidina plaukų apimtį, tad per plaukus tampa mažiau matoma galvos oda. Kofeinas, neutralizuodamas neigiamą hormonų (androgenų, dihidrotestosterono) poveikį, užkerta kelią pirmalaikiam plaukų slinkimui ir plikimui dėl genetinių priežasčių. Ši priemonė stiprina ir storina plaukus, glotnina plaukų struktūrą ir didina apimtį. Priemonė yra gerai toleruojama, jos pH yra neutralus. Ji neapsunkina ir neriebina plaukų. Priemonė yra veiksminga 24 val.

Jei intensyviai slenka plaukai, užpurkškite priemonės kiekvieną rytą ir vakarą ant drėgnų arba sausų plaukų, šukuokite skyriais. Ant kiekvieno skyrimo užpurkškite priemonės, paspausdami purkštuką 3 kartus. Užpurkškite ant viso galvos odos ploto (15–18 dozių), tada švelniai įtrinkite. Nenuplaukite. Naudokite reguliariai, kol slinkimo simptomai sumažėja. Kad pasiektumėte geresnių rezultatų, naudokite šią priemonę kartu su kasdienės priežiūros plaukų augimą skatinančiais šampūnu ir kondicionieriumi iš PHARMACERIS H linijos. Profilaktikai naudokite šią priemonę kelis kartus per savaitę vakarais. Prieš vartojimą gerai supurtykite.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas