Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

GERA KAINA
PHARMACERIS H plaukų augimą skatinantis kondicionierius STIMULINUM, 150 ml

PHARMACERIS H plaukų augimą skatinantis kondicionierius STIMULINUM, 150 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 590071715831

Sustabdo laikiną arba pirmalaikį plikimą, skatina sveikų, storesnių plaukų augimą.
Kondicionierius skirtas tiek moterims, tiek vyrams, kuriems laikinai arba pirma laiko suaktyvėja plaukų slinkimas arba plikimas dėl genetinių, hormoninių (androgeninė alopecija), aplinkos veiksnių, dėl ilgalaikio gydymo vaistais, streso, nuovargio, bendro silpnumo (pvz., dėl dietos) arba nėštumo. Kondicionierius tinka jautriai galvos odai.

-25%
8,54
11,39 € *
* www.eurovaistine.lt galiojanti įprastinė kaina

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Sustabdo laikiną arba pirmalaikį plikimą, skatina sveikų, storesnių plaukų augimą.
Kondicionierius skirtas tiek moterims, tiek vyrams, kuriems laikinai arba pirma laiko suaktyvėja plaukų slinkimas arba plikimas dėl genetinių, hormoninių (androgeninė alopecija), aplinkos veiksnių, dėl ilgalaikio gydymo vaistais, streso, nuovargio, bendro silpnumo (pvz., dėl dietos) arba nėštumo. Kondicionierius tinka jautriai galvos odai.Veiksmingumas patvirtintas tyrimais. Dermatologiškai  patikrinta, gerai toleruojama, hipoalerginė priemonė. Sudėtyje nėra parabenų, alergenų, dažiklių.

Veikimas: Šio kondicionieriaus sudėties pagrindas – unikalus dviejų veikliųjų medžiagų derinys: natūralaus augimo faktoriaus ir kofeino (taikomas patentas). Moksliniais tyrimais patvirtinta, kad šios sudedamosios medžiagos, pailgindamos plauko gyvenimo ciklą, sulaiko ląstelių senėjimo procesą, kad būtų išvengta įvairių veiksnių nulemto ankstyvo plaukų slinkimo ir jų išplonėjimo. Sudedamosios medžiagos stimuliuoja kapiliarų kraujotaką ir tinkamą plauko folikulų oksigenaciją, kad būtų skatinamas naujų plaukų susidarymas, greitinamas jų natūralus augimas ir storėjimas. Sudėtis praturtinta stiprinamosiomis ir raminamosiomis medžiagomis (vitaminu PP, D-pantenoliu ir biotinu), kad būtų atkurta natūrali plaukų apimtis, šilko žvilgesys ir sveika išvaizda. Kondicionierius palengvina plaukų iššukavimą, sumažina jų skilinėjimą ir slinkimą. 

Švelniai įtrinkite kondicionieriumi šlapius plaukus ir galvos odą kaskart po plovimo. Palikite 2–3 minutėms, tada išskalaukite vandeniu. Jei kondicionieriaus patektų į akis, skubiai išplaukite vandeniu. Kad pasiektumėte geresnių rezultatų, naudokite kartu su šampūnu PHARMACERIS H–STIMUPURIN.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas