Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

GERA KAINA
PHARMACERIS H specialus šampūnas, skatinantis plaukų augimą STIMUPURIN, 250 ml

PHARMACERIS H specialus šampūnas, skatinantis plaukų augimą STIMUPURIN, 250 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 590071715821

Skatina plaukų ataugimą ir tankumą.
Šampūnas skirtas tiek moterims, tiek vyrams, kuriems laikinai arba per anksti suaktyvėja plaukų slinkimas. Jis padeda kovoti su genetinių, hormoninių (androgeninė alopecija) ar aplinkos veiksnių nulemtu plikimu. Jis veiksmingai sumažina plaukų slinkimą, atsiradusį dėl ilgalaikio gydymosi vaistais, streso, nuovargio, bendro silpnumo (pvz., susijusio su dieta) arba po nėštumo. Tinka jautriai galvos odai.

-25%
9,59
12,79 € *
* www.eurovaistine.lt galiojanti įprastinė kaina

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Skatina plaukų ataugimą ir tankumą.
Šampūnas skirtas tiek moterims, tiek vyrams, kuriems laikinai arba per anksti suaktyvėja plaukų slinkimas. Jis padeda kovoti su genetinių, hormoninių (androgeninė alopecija) ar aplinkos veiksnių nulemtu plikimu. Jis veiksmingai sumažina plaukų slinkimą, atsiradusį dėl ilgalaikio gydymosi vaistais, streso, nuovargio, bendro silpnumo (pvz., susijusio su dieta) arba po nėštumo. Tinka jautriai galvos odai.Veiksmingumas patvirtintas dermatologų ir pacientų. Dermatologiškai  patikrinta, gerai toleruojama, hipoalerginė priemonė. Sudėtyje nėra parabenų, alergenų, dažiklių, silikono darinių.

Veikimas: Šio unikalaus dviejų sudedamųjų dalių – natūralaus augimo faktoriaus ir kofeino (taikomas patentas) – derinys užkerta kelią plaukų slinkimui ir stimuliuoja jų augimą. Poveikis yra patvirtintas moksliškai. Šios priemonės sudedamosios dalys veikia ląstelių lygiu, jos aktyvuoja genus, atsakingus už naujų plaukų augimą. Jos sustiprina esamų plaukų folikulų gyvybinius procesus, kad paskatintų natūralų plaukų augimą ir pratęstų jų gyvenimo trukmę (anageninę fazę). Neutralizuodamas neigiamą hormonų (androgenų, dihidrotestosterono), atsakingų už plaukų nykimą ir pirmalaikį plaukų slinkimą, poveikį, kofeinas užkerta kelią genetiškai nulemtam plikimui. Yra kruopščiai atrinkta sudėtis gerai plaukų būklei palaikyti: niacinamidas (vitaminas PP), D-pantenolis ir biotinas turi raminamųjų savybių ir atkuria galvos odos fiziologinę pusiausvyrą. Šampūnas švelniai, bet efektyviai plauna plaukus ir galvą. Jis sušvelnina plaukus ir sustiprina plaukų struktūrą bei atkuria natūralų plaukų storumą. Šampūno pH yra neutralus, panašus į galvos odos pH.

 

Kasdien arba mažiausiai 3 kartus per savaitę plaukite plaukus šiuo šampūnu. Įtrinkite šampūnu šlapius plaukus ir galvos odą, švelniai trinkite 2–3 minutes. Išskalaukite vandeniu. Jei šampūno patektų į akis, skubiai išplaukite vandeniu. Šampūną galima naudoti kasdien. Kad pasiektumėte geresnių rezultatų, kartu naudokite kondicionierių PHARMACERIS H–STIMULINUM.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas