Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

PHILIPS automatinis garbanų formavimo prietaisas ProCare Auto Curler, 1 vnt.
E-PREKĖ

PHILIPS automatinis garbanų formavimo prietaisas ProCare Auto Curler, 1 vnt.

Kosmetika
Prekės kodas: 884894000300

Profesionalus automatinis garbanojimas tobuloms garbanoms su bešepetėliu varikliu ir keramine titano danga dengtu vamzdeliu.

109,00

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Profesionalus automatinis garbanojimas tobuloms garbanoms su bešepetėliu varikliu ir keramine titano danga dengtu vamzdeliu.  • 3 karščio ir 3 laikmačio nustatymai    
  • Bešepetėlis variklis    
  • Keramine titano danga dengtas vamzdelis    
  • Salono rezultatai

 

 

Profesionalus automatinis garbanojimas tobuloms garbanoms

„Philips“ automatinis garbanų formavimo prietaisas vynioja plaukus ant įkaitusio vamzdelio ir kaskart suformuoja tobulas garbanas.    

 

Keramine titano danga dengtas vamzdelis

Profesionalus titano danga dengtas vamzdelis garbanoja plaukus greitai, lengvai slysta, o plaukai išlieka žvilgantys. Keramine titano danga dengtame vamzdelyje puikiai suderintas šilumos laidumas ir glotnus paviršius, kad garbanos būtų tobulos.  

 

Profesionalus bešepetėlis variklis

Patvarus ir profesionalus bešepetėlis variklis formuoja garbanas skirtingomis kryptimis. Kad šukuosena atrodytų simetriška, tobulai suformuoja garbanas į kairę ir į dešinę. Taip pat galite naudoti automatinio garbanojimo funkciją, jei pageidaujate maišyti abiejų garbanojimo krypčių garbanas ir atrodyti natūraliai.  

  

3 karščio ir 3 laikmačio nustatymai tvirtesnėms ar puresnėms garbanoms

3 karščio (170C – 190C – 210C) ir 3 laikmačio nustatymai (12 sek. – 10 sek. – 8 sek.) natūraliai atrodančioms, tvirtesnėms ar puresnėms garbanoms formuoti. Norėdami suformuoti pageidaujamą rezultatą, pasirinkite savo plaukų tipui tinkamą temperatūrą ir naudokite greičio nustatymus.    

 

Greitai įkaista – reikia tik 30 sek.

Didelio efektyvumo kaitintuvas pagreitina įkaitimą – reikia tik 30 sek.    

 

Grožio salonų pripažintas 2,0 m ilgio pasukamas laidas

Salonui tinkamas ilgas 2,0 m ilgio laidas teikia lankstumo ir supaprastina naudojimą. Dėl šio salonui tinkamo ilgio laido naudodamiesi šiuo „Philips“ automatiniu garbanų formavimo prietaisu niekada nepritrūksite vietos, kad pasiektumėte pageidaujamą išvaizdą.    

 

Reguliuojama garbanojimo kryptis

Trys reguliuojamos garbanojimo kryptys (kairė, dešinė ir kintama). Dešininės garbanos, kairinės garbanos – tobulai ir simetriškai formuokite garbanas kiekvienoje galvos pusėje arba rinkitės automatinį garbanojimą ir visiškai natūraliai atrodančias garbanas, kai formuojant garbanas maišomos kairinės ir dešininės garbanos.    

 

Lengva formuoti garbanas net ir užpakalinėje galvos dalyje

„Philips“ automatinis garbanų formavimo prietaisas yra ergonomiškas ir tikslus, todėl galėsite suformuoti tobulas garbanas net ir užpakalinėje galvos dalyje.    

 

Jokio nudeginimo – karštį izoliuojanti kamera

Unikali karštį izoliuojanti kamera apsaugo nuo nudegimo modeliuojant plaukus. Priešingai įprastiems suktukams naudodamiesi šiuo „Philips“ automatiniu garbanų formavimo prietaisu niekada nenusideginsite pirštų.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas