Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

PROTO BOKŠTAS, 15 kapsulių

Maisto papildas
Prekės kodas: 477131630785

Sunkus periodas darbe ar studijose? Vienu metu reikia atlikti daug darbų ir atrodo, kad protas tiesiog nebespėja reaguoti į informacijos srautą. Negana to, beveik kas rytą, išėjus iš namų, pagalvoji „ar užrakinau duris“? Maisto papildas PROTO BOKŠTAS skirtas daug ir intensyviai dirbančiam protinį darbą, patiriančiam stresą ar per naktis „kremtančiam“ knygas prieš egzaminą.

5,98

Kartu perkamos prekės

Maisto papildas

Sunkus periodas darbe ar studijose? Vienu metu reikia atlikti daug darbų ir atrodo, kad protas tiesiog nebespėja reaguoti į informacijos srautą. Negana to, beveik kas rytą, išėjus iš namų, pagalvoji „ar užrakinau duris“? Maisto papildas PROTO BOKŠTAS skirtas daug ir intensyviai dirbančiam protinį darbą, patiriančiam stresą ar per naktis „kremtančiam“ knygas prieš egzaminą.  • Pantoteno rūgštis ir ginkmedis padeda palaikyti normalią protinę veiklą
  • Rausvoji rodiolė padeda organizmui prisitaikyti prie streso, o vitaminai B6, B2 ir B12 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą
  • Ginkmedis ir bakopa padeda palaikyti normalią atminties funkciją

 

Bakopa Būna, kad dirbi kelis darbus vienu metu, ir vis kartoji, kad rytoj jau susidėliosi juos taip, jog skubėti niekur nebereikės. Iš namų lėkte išleki, nes iki paskutinės minutės „gaudai“ sapną. O vakare prisimeni, kad ir vėl pamiršai nusipirkti pieno? Tai vadinama sutrikusia dėmesio koncentracija. Bakopa – unikali medžiaga, kuri būtent padeda palaikyti dėmesio koncentraciją. Bet tai dar ne viskas, bakopa net svarbesnė atminčiai. Ji padeda palaikyti trumpalaikę ir ilgalaikę atmintį! Normali smegenų veikla siejama su gera kraujotaka. Viena iš gerųjų bakopos savybių, kad ji padeda palaikyti kraujotaką.  

Ginkmedis

Neįtikėtinai plačiai naudojamas daugiau nei 2000 metų. Ginkmedis – galingas augalas, kurio gerosios savybės aprašytos ne viename klinikiniame tyrime. Būtent jis padeda palaikyti atmintį, kai patiriamas fizinis stresas. Ginkmedis padeda palaikyti smegenų kraujotaką, taip padėdamas gerinti smegenų veiklą. Gali padėti lengviau atsiminti faktus ir išlaikyti dėmesį bei aiškų mąstymą. Prisiminsi mylimųjų gimtadienius, ir dar su vardadieniu pasveikinsi. Tobula!

Rausvoji rodiolė

Ši augalinė medžiaga dar vadinama – adaptogenu, kuris padeda organizmui prisitaikyti prie streso. Ką tai reiškia? Įsivaizduok: visą dieną esi užsivertęs darbais, po to seka namų ruoša – parduotuvė – aktyvus laisvailaikis – lova. Tiesa, lovą pasieki vėlai (labai vėlai), o keliesi anksti. Miegas trunkantis 8 valandas? Ne, tokio jau 100 metų neturėjai.. O ar nebūna, kad visame tame sukūryje imi ir pratrūksti, esi be nuotaikos arba kažkam ją sugadini? Taip, tai stresas. Įsivaizduok, kaip visą šį reikalų sūkurį sutvarkytum su šypsena ir dar vakare pasisiūlytum pagaminti vakarienę? Štai apie tokį poveikį kalbame.

Vitaminai B6, B2, B1 ir B12

Kas nežino B grupės vitaminų? Tu tai tikrai žinai. Jie padeda palaikyti nervų sistemos veiklą. 

Cinkas

Cinkas turi daug gėrio savyje. Pavyzdžiui, padeda palaikyti gerą odos ir kaulų būklę. Tačiau svarbiausia, tai, kad cinkas padeda palaikyti ir normalią pažinimo funkciją.

Geležis, pantoteno ir folio rūgštys

Kai daug dirbi ir esi užsiėmęs, dažniausiai pamiršti ką reiškia tinkamai maitintis. Natūraliai suprantamu dalyku tampa ir nuovargis. Bet apie tai jau pagalvojome, nes kapsulėje esančios pantoteno ir folio rūgštys bei geležis padeda mažinti nuovargį ir pavargimo jausmą. Beje, pantoteno rūgštis taip pat padeda palaikyti normalią protinę veiklą.  

 

1-oje kapsulėje yra:

Mėlynžiedės taškuonės (Euphrasia officinalis L.) lapų sausasis ekstraktas 100 mg  

Rausvosios rodiolės (Rhodiola rosea L.) šaknų sausasis ekstraktas 75 mg 

Ginkmedžio(Ginkgo biloba L.) lapų sausasis ekstraktas 60 mg 

L-Argininas 37,2 mg 

Pantoteno rūgštis 12 mg 200 % RMV*

Cinkas 10 mg 100 % RMV*

Geležis 10 mg 71 % RMV*

Vitaminas B6 1,4 mg 100 % RMV*

Vitaminas B2 1,4 mg 100 % RMV*

Vitaminas B1 1,1 mg 100 % RMV*

Folio rūgštis 400 mcg 200 % RMV*

Vitaminas B12 2,5 mcg 100 % RMV*

 

*RMV – referencinė maistinė vertė  

 

Visi PROFUS linijos maisto papildai pasižymi trejopu poveikiu, patogiu vartojimu ir puikiai suderintomis sudėtimis. Vartoti PROFUS linijos maisto papildus itin paprasta – vos 1 kapsulė per dieną. Dėl išskirtinės sudėties jie gali būti vartojami tik tiek, kiek Tau reikia, ir nesvarbu, ar tai būtų intensyvi savaitė darbe, derybos, sesija ar viskas kartu.

 

Nėra maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25oC temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Grynasis kiekis: 10,05 g

 Gerti po 1 kapsulę per dieną užgeriant stikline vandens.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas