Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

GERA KAINA
RADIUS dantų šepetėlis vaikams TOTZ PLUS SILKY SOFT, 3–6 m., raudona spalva, 1 vnt.

RADIUS dantų šepetėlis vaikams TOTZ PLUS SILKY SOFT, 3–6 m., raudona spalva, 1 vnt.

Burnos higienos priemonė
Prekės kodas: 85178008584

Idealiai atitinka vaiko amžių, minkštas, švelnus ir efektyvus, tausoja audinius, skatina norą valyti dantukus, pagamintas tik iš natūralių medžiagų.

-20%
3,67
4,59 € *
* www.eurovaistine.lt galiojanti įprastinė kaina

Kartu perkamos prekės

Burnos higienos priemonė

Idealiai atitinka vaiko amžių, minkštas, švelnus ir efektyvus, tausoja audinius, skatina norą valyti dantukus, pagamintas tik iš natūralių medžiagų.Didesnei rankytei – didesnė rankenėlė! Mažylio rankytė auga greičiau nei burnytė. „Totz Plus“ dantų šepetėlio rankenėlė pritaikyta augančio mažylio rankytei – platesnė ir padengta guma, kad vaikas lengviau valdytų šepetėlį. Ji, kaip ir „Totz Extra“, lieka lenkta, kad būtų lengvai valdoma ir vaiko, ir tėvelių. 4500 šilko švelnumo šerelių tolygiai paskirsto spaudimą į audinius, veiksmingai pašalina apnašas bei švelniai masažuoja dantenas. Šepetėlyje nėra naftos produktų, latekso, ftalatų ir BPA. „Radius Totz“ ir „Totz Plus“ pagaminti iš aukščiausios „Radius“ kokybės natūralių medžiagų ir idealiai atitinka vaiko amžių, garantuoja saugų, spaudimo nereikalaujantį valymą.

 

Šereliai – augalinės kilmės (ricinmedžio sėklų aliejaus pagrindo), rankenėlė – iš medienos celiuliozės plastiko ir gumos.

Uždėkite truputį dantų pastos ant „Radius Totz Plus Silky“ dantų šepetėlio, valykite išorinius ir vidinius dantukų paviršius 2 kartus per dieną. Kartą per dieną šepetėliu nuvalykite nuo liežuvio bakterijas. Pakeiskite dantų šepetėlį, kai atrodys susidėvėjęs. Nuo 6 metų ir daugiau rinkitės „Radius Kidz“ dantų šepetėlį.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas