Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

GERA KAINA
RILASTIL ADVANCE fitodermatologinė intensyvaus poveikio priemonė nuo plaukų slinkimo moterims, 15vnt., 5 ml

RILASTIL ADVANCE fitodermatologinė intensyvaus poveikio priemonė nuo plaukų slinkimo moterims, 15vnt., 5 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 842874942500

Priemonė moterims, sauganti plaukus nuo plonėjimo ir slinkimo.

-25%
26,24
34,99 € *
* www.eurovaistine.lt galiojanti įprastinė kaina

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Priemonė moterims, sauganti plaukus nuo plonėjimo ir slinkimo.Plaukų slinkimas ne tik genetikos, bet dažnai ir psichologinė problema. Ši priemonė saugo plaukus nuo plonėjimo ir slinkimo. Išskirtinis „Stimoxidil®“ kompleksas (B grupės vitaminų ir fitokeratino derinys)  padeda suaktyvinti kraujo mikrocirkuliaciją, ląstelių atsinaujinimą ir turi stiprų antioksiduojamąjį poveikį, padeda mažinti plaukų slinkimą. Tai padeda plaukams tapti stipresniais ir sveikesniais nuo šaknų iki galiukų. Kliniškai patikrinta. Be parabenų ir dažiklių. Alergijos nesukeliantys kvapai*. Be SLS ir SLES. Atliktas nikelio, chromo, paladžio ir gyvsidabrio testas.


*Pagal CE 1223/2009 direktyvos II priedą. 

Priemonę naudokite sausiems plaukams arba išplovę juos „Advance“ šampūnu nuo plaukų slinkimo. Perlaužkite ampulę specialiu įrankiu, uždėkite dozatorių ir tolygiai paskirstykite priemonę ant galvos odos, ypač tose vietose, kur plaukai slenka labiausiai. Švelniai pamasažuokite. Nenuskalaukite. Naudokite bent 3 kartus per savaitę 60 dienų. Rekomenduojama ciklą kartoti 2 kartus per metus.


Naudoti išoriškai.  Atsargiai perlaužkite ampulę palei pažymėtą liniją. Jei ampulė nuskilo netinkamai, atsargiai išmeskite stiklo šukes ir nenaudokite produkto. Jei produkto pateko į akis, gerai išplaukite jas vandeniu. Saugoti nuo karščio ir laikyti tinkamai uždarytą vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas