Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

GERA KAINA
SALCURA intymios higienos prausiklis TOPIDA, 50 ml

SALCURA intymios higienos prausiklis TOPIDA, 50 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 506013003094

„Topida“ unikalus, efektyvus, saugus ir praktiškas produktas, sukurtas žmonėms, linkusiems į pienligę ar kitas grybelines infekcijas bet kurioje kūno vietoje. „Topida“ veikia visus dažniausiai pasireiškiančius grybelio sukeltus simptomus. Tinka intymiai higienai.

-25%
10,87
14,49 € *
* www.eurovaistine.lt galiojanti įprastinė kaina

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

„Topida“ unikalus, efektyvus, saugus ir praktiškas produktas, sukurtas žmonėms, linkusiems į pienligę ar kitas grybelines infekcijas bet kurioje kūno vietoje. „Topida“ veikia visus dažniausiai pasireiškiančius grybelio sukeltus simptomus. Tinka intymiai higienai.Skirtingai nuo daugelio kremų ir žvakučių, šis unikalus skystis prasiskverbia giliai į odą ir veikia joje. Veikliosios medžiagos greitai veikia, gali padėti sumažinti niežėjimą ir matomus paraudimus. Naudojant reguliariai „Salcura Topida“ padeda atkurti mikroflorą, natūralų pH balansą, padeda išlaikyti gleivinę sudrėkintą. Sudėtyje nėra parabenų, kortizono, alkoholio, dirbtinių cheminių medžiagų, antibiotikų. Skirta suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų, nėštumo ir žindymo periodu.

Gerai suplakite buteliuką, kad visos veikliosios medžiagos gerai pasiskirstytu tirpale. 1 žingsnis: laikydami buteliuką 5 cm atstumu nuo odos, gausiai purkškite ant pažeistos srities (-ių). 2 žingsnis: palaukite, kol skystis sugers. 3 žingsnis: naudokite 3−4 kartus per dieną geriausiems rezultatams pasiekti. 4 žingsnis: stabilizavus būklę, natūraliam pH  palaikyti „Salcura Topida“  naudoti 2−3 kartus per savaitę. Išoriniam naudojimui.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas