Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

TIK INTERNETE
SENCE BEAUTY, nuplėšiama veido kaukė nuo inkštirų, 5 vnt.

SENCE BEAUTY, nuplėšiama veido kaukė nuo inkštirų, 5 vnt.

Kosmetika
Prekės kodas: 871869241940

Nuplėšiama veido kaukė nuo inkštirų su medžio anglies ekstraktu.

-25%
5,24
6,99 € *
* www.eurovaistine.lt galiojanti įprastinė kaina

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Nuplėšiama veido kaukė nuo inkštirų su medžio anglies ekstraktu.Prieš naudojimą: vadovaukitės naudojimo nurodymais ir užtepkite nedidelį kaukės mišinio kiekį ant veido, kad patikrintumėte savo odos reakciją. Jei per 24 valandas nepasireiškia joks nepageidaujamas poveikis, produktą galite naudoti.

Naudojimo nurodymai: nuvalykite veido odą, kaip tai darote visada. Užtepkite ant veido tolygų sluoksnį kaukės mišinio. Netepkite ant akių ir lūpų bei arti plaukų linijos. Palaukite 15 - 20 min., kol visiškai išdžius. Nuimkite kaukę atsargiai plėšdami nuo kraštų link veido centro. Likučius nuvalykite drungnu vandeniu.


Įspėjimai! Nenaudoti ant sudirgintos, sužalotos, pažeistos, sausos, jautrios, nušveistos ir saulėje nudegusios odos.  Patekus į akis, rūpestingai skalauti vandeniu. 24 val. po procedūros nesideginti saulėje ir ant odos nenaudoti produktų su kvapiosiomis medžiagomis ir alkoholiu. Jei uždėjus kaukę juntamas bet koks diskomfortas ar padidėja jautrumas, nedelsiant nuvalyti kaukę ir kreiptis į gydytoją. Tik išoriniam naudojimui. Išsaugoti pakuotę su ant jos pateikta jums svarbia informacija. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugoti nuo saulės šviesos.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas