Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

GERA KAINA
SENSILIS tankinamojo poveikio losjonas nuo plaukų slinkimo  DENSAGE, 15vnt., 4 ml

SENSILIS tankinamojo poveikio losjonas nuo plaukų slinkimo DENSAGE, 15vnt., 4 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 208563

Losjonas veiksmingai kovoja su plaukų slinkimu – storesniems ir tankesniems plaukams.

Pranešti, kai prekė atsiras.

Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Losjonas veiksmingai kovoja su plaukų slinkimu – storesniems ir tankesniems plaukams.Pagrindiniai 7 plaukų senėjimo požymiai: plaukų slinkimas – lūžinėjimas – išsausėjimas – blizgesio praradimas – šiurkštumas – vėlimasis – poringumas.

 

„Sensilis“ siūlo sprendimą, kuris padės kovoti su šiais 7 plaukų senėjimo požymiais, suteikdamas visapusišką jauninamąjį ir tankinamąjį poveikį.


Jauninamasis poveikis
Glicolastyl: rytinių koralmedžių ekstraktas. Pasižymi glikacijos procesą, kuris yra viena pagrindinių galvos odos senėjimo priežasčių, stabdančiu poveikiu. Apsaugo plaukų folikulus ir atkuria natūralų plaukų ciklą.
Melicare: vyresniame amžiuje plaukai praranda spalvą ir spindesį. Melicare sumažina bespalvių ląstelių skaičių ir padidina pigmentuotų.
Phytocelltec™ mallus domestica: obuolių kamieninių ląstelių ekstraktas, kuris pailgina anageninę (augimo) ir plaukų folikulų gyvavimo fazę, taip palaikydamas plaukų gebėjimą atsinaujinti.


Apsauginis poveikis
Sepicap™ mp: karštis skatina laisvųjų radikalų, galinčių pažeisti plaukų keratiną, susidarymą. Šis ingredientas saugo plaukus, išlaikydamas keratiną nepažeistą.
Plaukų tankinamasis poveikis
Anagain™: organinių žirnių daigų ekstraktas spartina keratinocitų ląstelių gaminimąsi plaukų skaidulose ir skatina plaukų anageninės (augimo) fazės pradžią. Tai mažina plaukų slinkimą ir didina plaukų tankumą.
Pantenolis: aktyvina plaukų atsinaujinimą, skatina keratino gamybą ir suformuoja apsauginę plėvelę, suteikiančią plaukams apimties.


Detoksikuojamasis poveikis
Puriox: išgaunama iš aliejinių moringų sėklų, saugo plaukus nuo žalingo UV spindulių poveikio, turi atkuriamąjį ir kondicionuojamąjį poveikį.

 

Priemonė suteikia gyvybingumo, atsparumo, purumo ir apimties. Su kaliu, konjuguota linolo rūgštimi, glutationu, daržovių kompleksu, vitaminais B5, B6, B3, fitokeratinu, glicolastyl.  

Naudokite kasdien.Ššvelniai įmasažuokite į galvos odą, prieš eidami miegoti. Intensyviam poveikiui: 1 ampulė 3 kartus per savaitę 3 mėnesius. Įprastai priežiūrai: 1 ampulė per savaitę 3 mėnesius. Įspėjimas: venkite kontakto su akimis. Laikykite atokiai nuo karščio šaltinių.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas