Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

SILICEA GASTROINTESTINAL GEL DIRECT, 15vnt., 15 ml

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 204525

Skirtas patiriantiems ūmius virškinamojo trakto negalavimus, sukeliančius pilvo skausmus, dujų kaupimąsi žarnyne ir viduriavimą.  „Silicea Gastrointestinal Gel Direct “ gelis malšina virškinamojo trakto negalavimus ir pašalina jų sukėlėjus, taip pat suriša dujas, todėl sumažina erzinantį dujų kaupimąsi žarnyne.

9,68

Kartu perkamos prekės

Medicinos priemonė

Skirtas patiriantiems ūmius virškinamojo trakto negalavimus, sukeliančius pilvo skausmus, dujų kaupimąsi žarnyne ir viduriavimą.  „Silicea Gastrointestinal Gel Direct “ gelis malšina virškinamojo trakto negalavimus ir pašalina jų sukėlėjus, taip pat suriša dujas, todėl sumažina erzinantį dujų kaupimąsi žarnyne. „Silicea Gastrointestinal Gel Direct“ yra silicio rūgšties gelis, gaunamas silicio mineralams reaguojant su deguonimi ir vandeniu. Silicio rūgšties gelis ypatingas tuo, kad gali surišti daug įvairių patogenų (ligų sukėlėjų) ir jų toksinų. Sujungdamas patogenus, padeda esant ūminiams virškinamojo trakto negalavimams, kurie sukelia pilvo skausmą, pykinimą, vėmimą, dujų kaupimąsi žarnyne ir viduriavimą.


Pagamintas tik iš mineralinių medžiagų – nėra jokių priedų. Gamintojas: Anton Hübner GmbH & Co. KG, 79236 Ehrenkirchen, Vokietija. Medicinos prietaisas CE 0297.

Vaikams ir suaugusiems, esant ūmiems negalavimams, vartoti po 2 pak. 3–5 kartus per dieną tarp valgymų, o esant poreikiui, ir prieš miegą. Paketėlio turinį galima skiesti vandeniu arba maišyti su arbata. Ūmiems simptomams palengvėjus, gydymą galima tęsti keletą dienų geriant po 1 pak. 3 kartus per dieną. Esant lėtiniams negalavimams, tokiems kaip pykinimas, dujų kaupimasis, pilvo skausmai, vėmimas, viduriavimas, pilnumo jausmas ar rėmuo, rekomenduojamas ilgalaikis iki 6 savaičių gydymo kursas.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas