Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

GERA KAINA
SIMETIGAST FORTE, 240 mg, 60 minkštų kapsulių

SIMETIGAST FORTE, 240 mg, 60 minkštų kapsulių

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 590306001805

Palengvina simptomus, susijusius su dideliu dujų kiekiu pilvo ertmėje, tokius kaip pilvo pūtimas, pilnumo jausmas pilve, raugėjimas.

-20%
5,62
7,02 € *
* www.eurovaistine.lt galiojanti įprastinė kaina

Kartu perkamos prekės

Medicinos priemonė

Palengvina simptomus, susijusius su dideliu dujų kiekiu pilvo ertmėje, tokius kaip pilvo pūtimas, pilnumo jausmas pilve, raugėjimas.Vienoje „SimetiGast Forte“ kapsulėje yra 240 mg simetikono. „SimetiGast Forte“ padeda pašalinti dujas virškinamajame trakte ne tik esant pilvo pūtimo simptomams, bet ir prieš atliekant diagnostines procedūras pilvo ertmėje – tai pagerina vaizdo kokybę. „SimetiGast Forte“ neveikia mikrofloros ir maisto medžiagų įsisavinimo, gali būti naudojamas su kitais medikamentais, nes sąveika neįrodyta.


„Simetigast Forte“ vartoti negalima, jeigu žinote, kad esate alergiškas simetikonui ar kitai sudėtinei priemonės medžiagai; jeigu nustatoma arba įtariama virškinimo sistemos perforacija arba obstrukcija. Vartojimo laikotarpis priklauso nuo to, kiek tęsis simptomai.

Esant virškinimo sistemos sutrikimams: suaugusiesiems ir vyresniems nei 12 metų amžiaus jaunuoliams vartoti po 1 kapsulę 2–3 kartus per dieną. Prieš diagnostines procedūras: 1 kapsulę vakare dieną prieš tyrimą ir 1 kapsulę ryte tyrimo dieną.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas