Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

GERA KAINA
SIMETIGAST FORTE BABY geriamieji lašai, aviečių skonio, 30 ml

SIMETIGAST FORTE BABY geriamieji lašai, aviečių skonio, 30 ml

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 590306060424

Skirtas kūdikiams nuo 28-os gyvenimo dienos ir vaikams iki 12 metų, siekiant sumažinti tokius simptomus, kaip diegliai, dujų kaupimasis, pilvo pūtimas, raugėjimas ir nevirškinimas dėl dujų kaupimosi virškinamajame trakte.

-20%
2,97
3,71 € *
* www.eurovaistine.lt galiojanti įprastinė kaina

Kartu perkamos prekės

Medicinos priemonė

Skirtas kūdikiams nuo 28-os gyvenimo dienos ir vaikams iki 12 metų, siekiant sumažinti tokius simptomus, kaip diegliai, dujų kaupimasis, pilvo pūtimas, raugėjimas ir nevirškinimas dėl dujų kaupimosi virškinamajame trakte.Padeda parengiant kūdikius nuo 28-os gyvenimo dienos ir vaikus iki 12 metų diagnostiniams pilvo ertmės tyrimams, pavyzdžiui, rentgeno ar ultragarsiniam tyrimui, gastroskopijai ir duodenoskopijai.


Preparato sudėtyje esantis simetikonas veiksmingai sumažina žarnyne susidarančių dujų burbuliukų sienelių paviršiaus įtempimą, tuo palengvindamas jų susiliejimą ir skilimą. Tai pagerina dujų išsiskyrimą ir sumažina skausmą sukeliantį įtempimą žarnyne. Išgertas simetikonas nėra absorbuojamas iš virškinamojo trakto ir visiškai nepakitusia forma pašalinamas su išmatomis.


1 ml skysčio yra 135 mg simetikono.


Sudėtyje esantis simetikonas sumažina žarnyne susidarančių dujų burbuliukų sienelių paviršiaus įtempimą, taip palengvindamas jų susiliejimą ir skilimą. Tai pagerina dujų išsiskyrimą ir sumažina skausmą sukeliantį įtempimą žarnyne.

Kūdikiams (nuo 28-os gyvenimo dienos) ir vaikams iki 2 metų vartoti 3 lašus (20 mg simetikono) prieš, per ar po kiekvieno valgio. Vaikams nuo 2 iki 12 metų – 6 lašus (40 mg simetikono) prieš, per ar po kiekvieno valgio.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas