Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

Specialisto konsultacija - Paraudusios odos priežiūra

Užduokite klausimą specialistui
Jūsų klausimą specialistai gauna paštu ir atsako čia - mūsų tinklalapyje.
Kiekvieną savaitę specialistas atsako į 10 klausimų, kuriuos rasite čia.
Atsakyti klausimai
 • Sveiki, mano oda jautri, raustanti, visas veidas išbertas kaip gydytojas sakė komedoniniais spuogais. Naudojau 3 mėn. Differin kremą, bet turiu dar Finacea kremą su azelaino rūgštimi. Norėjau sužinoti ar Finacea kremas dar labiau nesujautrins odos? ar toliau naudoti differin kremą? Kuris iš jų geresnis ir nuo kurio greičiau išnyktų komedoniniai spuogai, ir taptu lygus veidas, nes patepus kremine pudra jie dar labiau išryškėja. Ačiū.

   Sveiki, kasdienei odos priežiūrai reikėtų naudoti dermatologinę kosmetiką. Rinkitės riebiai, spuoguotai veido odai skirtas priemones, jos vaistinėje žymimos žalia spalva. Ryte ir vakare nuvalykite veido odą miceliniu vandeniu arba prausikliu ir ant švarios veido odos tepkite kremą, pavyzdžiui, BIODERMA „Sébium Global“. Vakare ant bėrimų tepkite „Differin“. Po mėnesio būtina pakartotinė gydytojo dermatologo konsultacija. Sėkmės, gyd. Dailė.

 • Sveiki, jau kuri laiką laikosi berimai aplink lūpas, tai pamažėja, tai vėl daugiau atsiranda. Bėrimai smulkučiai, arba tiesiog rausvų dėmių ploteliai.. nuo ko tai galetų būti? ir kaip gydyti?

   Sveiki, rekomenduočiau vengti sūraus, aštraus maisto ir citrusinių vaisių. Taip pat rinkitės švelnias, odos balansą tausojančias priemones.  Galite pabandyti BIODERMA „Sensibio DS+“ kremą, kuriuo reikėtų tepti sritį aplink lūpas ryte ir vakare. Jei po 2 savaičių bėrimai nenyks, užsiregistruokite gydytojo dermatologo konsultacijai. Sėkmės, gyd. Dailė.

 • Labas vakaras, mano oda rausta, plečiasi kapiliarai ir dabar atsiradę ant odos lyg ir daug komedoninių spuogų, gydytoja išrašė Finacea gelį su azelaino rugštimi, noriu paklausti ar šis kremas dar labiau nepakenks raustančiai mano odai? Ačiū.

   Sveiki, rekomenduočiau laikytis gydytojo rekomendacijų: naudoti jo paskirtus vaistus, o kasdienei odos priežiūrai rinktis dermatologinę kosmetiką. Ryte ir vakare odai valyti rekomenduočiau rinktis jautriai raustančiai odai skirtą micelinį vandenį, ryte kaktos, nosies bei smakro zoną sutepti, pavyzdžiui, „Sébium Global“ kremu, o skruostus - „Sensibio AR“ kremu. Vakare prieš tepant vaistus galite naudoti „Sensibio Light“ kremą. Sėkmės, gyd. Dailė.

 • Labas vakaras. Ką patartumėte daryti jei vyro veido oda nusėta ne spuogais, o raudonomis išsausėjusiomis demelėmis?Netgi su lengvu patinimu. Kokias priemones rinktis?

   Sveiki, rekomenduočiau 2 kartus per dieną naudoti Bioderma „Sensibio Tolerance +“ kremą hiperjautriai odai. Jeigu odos būklė negerės, reikėtų užsirašyti gydytojo dermatologo konsultacijai dėl odos būklės ištyrimo ir gydymo skyrimo. Sėkmės, gyd. Dailė.

 • Labas vakaras. Turiu problemų su veidu. Veidas dažnai raudonuoja. Raudonuoja skruostai, nosis bei smakras. Vakarais veidas tiesiog degte dega, jaučiu nemalonų tempimą.Gal galite patarti ką daryti?

   Sveiki, rekomenduočiau naudoti tik dermatologinę kosmetiką, kurią galima rasti vaistinėse. Rinkitės jautriai raustančiai odai skirtas priemones. Ryte ir vakare nuvalykite veidą BIODERMA miceliniu vandeniu „Sensibio AR“, kuris švelniai valo odą, pašalina makiažą, nešvarumus ir veikia raudonio atsiradimo priežastis. Kasdienei odos priežiūrai ryte rekomenduočiau naudoti „Sensibio AR BB“ kremą su spalva arba „Sensibio AR“ be spalvos, o vakare rinktis „Sensibio Tolerance+” kremą. Sėkmės, gyd. Dailė.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas